Autorské originální šperky vyrobené s pečlivostí a láskou

Když jsem byla malá, moc ráda jsem se hrabošila v babiččiných šperkovnicích, které byly plné třpytivých pokladů. Nevěděla jsem kam dřív s očima a hrozně ráda jsem se parádila a chodila ve vysokých červených lodičkách, které jsem tenkrát dostala k narozeninám. Pravdou ale je, že do dospělosti mi to moc nevydrželo, protože jsem především milovníkem pohodlí. Lodičky jsem zaměnila za tenisky a žabky a blyštivé šperky za pár stálých prstýnků a oblíbených náramků. A v tom to všechno je.

Ve světě kde vládne Pandora a Swarowski se mi zkrátka nikdy moc nelíbilo. A tak jsem se před pár lety sama se sebou (a Pinterestem) dohodla, že až se najde trochu času, udělám si doma malinkou dílničku a budu vyrábět šperky podle sebe. Takové, které bych nejraději nesundala. A nejen šperky, zkrátka vše co mě napadne. Podle vlastních nápadů a hlavně tak, aby byl každý kus originál vyrobený s láskou.

A tak se stalo. Vrátili jsme se z Asie (kde jsem načerpala hromadu inspirace) a od té doby je to jedna velká tvorba. Od předělávání staré chajdy na vysněné (několika leté) bydlení až po tu mojí malou dílničku (která je zatím pohyblivá z toho stolu na tamten stůl). To ale vůbec nevadí, tvoření započalo!

A jak?

 

~ Každý šperk je vyroben podle mého vlastního návrhu a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen váš.

 

Autorské šperky jsou vyrobené poctivýma rukama s tou největší pečlivostí a láskou. Inspirované čistou přírodou a harmonizujícím buddhismem, který je mi blízký.

K výrobě šperků používám přírodní minerální a lávové kameny, pravé perly, semínka Rudraksha a korálky ze dřeva a přírodních semen. Každý náhrdelník, náramek, náušnice, náhrdelník i klíčenka je zdobena přívěsky inspirovanými buddhismem a hinduismem, barevnými třásničkami a propracovanými detaily, díky kterým je každý kus jedinečný.

 

~ Každý korálek, přívěsek i třásničku pro vás vybírám osobně od ověřených dodavatelů, se kterými máme osobní kontakt.

 

V nabídce najdete energetické náramky z přírodních kamenů, korálků, lávových kamenů i Rudraksha semínek, které vypadají krásně samostatně i v kombinaci s dalšími kousky. Dále se můžete těšit na speciální nabídku šperků pro muže, buddhistické mály, náhrdelníky, přívěsky na klíče i náušničky. Šperky jsou vyráběny tak, aby potěšily oko i mysl každého, kdo je bude nosit.

Doufám, že šperky budou vám i vašim blízkým dělat takovou radost, jako dělají mě. 🙂

Judit AteLyer ♥

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.