Čas tvořit a být. Nová kolekce harmonizujících šperků je tady

Inspirativní fotografie šperků z této kolekce. Ostatní kusy nejsou součástí produktu.

Relaxace. To je to slovo. Znáte ty chvíle, kdy se snažíte udělat všechno, co máte na práci, abyste se už mohli klidně natáhnout a podívat se na film? Nebo si udělat něco dobrého k jídlu, jít na procházku do lesa, okopávat zahrádku, nebo koukat do nebe? Pro mě je relax všechno z toho, ale navíc (světe div se) k těm věcem patří i moje “práce”, pokud se to tak dá vůbec nazývat. 🙂

Ne nemluvím tu o grafice, malování nebo focení. I když to všechno mě baví. Mluvím tu o naprosté pohodě při práci, kdy můžete vypnout, nad ničím nepřemýšlet a prostě jen tvořit a být. A ono to nějak všechno zapadá do sebe. Mluvím tu o něčem, co jsem chtěla dělat už dávno a nikdy na to nebyl čas. O něčem, co bylo vždy vedlejší, protože jsem se k tomu nedostala a radši dělala věci, které mě moc nebavily. O něčem, co mě teď naplňuje ze všeho nejvíc a co naprosto zbožňuju.

O něčem, co můžu dělat jenom díky vám. 

Šperky vyrábím něco málo přes půl roku, ale za tu dobu jste mi napsali spoustu krásných zpráv a emailů, ve kterých jsou věci, ze kterých mám neskutečnou radost.

Těší mě každý email o tom, jak vám šperky vykouzlily úsměv na tváři. O tom, jak se líbily přátelům a o tom, že je nosíte dnes a denně. V takovou chvíli totiž přesně vím, že tohle je TO, co chci dělat a co mi dělá největší radost. 🙂 Konečně jsem si našla čas a každou volnou minutku tvořím kombinuji, vymýšlím a ono to tak nějak samo vzniká pod rukama. A za to bych vám chtěla neskutečně poděkovat. ♥ Mám prostě radost, že máte radost. ♥ 

Ráda bych vám představila nové kolekce šperků vyrobených s láskou a pečlivostí, které vznikaly poslední měsíc ve dne i v noci. S úsměvem na tváři a s energií.

Každý kus je originál vyrobený jen jednou jedinkrát. Můžete si tak být jisti, že vybíráte jedinečný kus, který je celém světě pouze jeden a jen váš.

Celou nabídku najdete přímo tady.

Dárkové balení a autorská visačka s příběhem náramku je součástí.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.