Charitativní kolekce Věřím

Charitativní kolekce Věřím - 80 Kč z každého prodaného kusu poputuje na pomoc

Moji milí, ráda bych vám představila novou, tak trochu jinou kolekci.

Jmenuje se Věřím

Minulý rok byl pro mě obrovskou zkouškou. Zkouškou, kterou mi připravil sám osud, sám vesmír, sama náhoda? Každý tomu říkáme jinak, ale na tom slově vlastně vůbec nezáleží. Myslela jsem si, že mám vše a že už to tak zůstane. Jenže někde cestou jsem zapomněla na samotnou podstatu. Na své vnitřní Já a na své zdraví. Slovo „ne“ jsem vymazala ze slovníku. Intuici jsem schovala za „musím“. Klid jsem vyměnila za výkon a svou duši za ego. A v tom se to stalo. Život mi ukázal, o co tu opravdu jde a přichystal mi novou cestu. Cestu, na které všechno dostalo úplně nový smysl. Smysl, který naše duše dobře zná, ale my ji často neslyšíme.

I vy se mi často svěřujete se svými příběhy a společně potom hledáme cestu skrze sílu léčivých minerálů. Nesmírně si toho vážím a právě mé i vaše příběhy mě neustále inspirují. Někdo hledá cestu z nemoci, někdo z trápení, někdo ze špatných myšlenek a někdo hledá nový směr života. Někdo chce posílit sebedůvěru, jiný klid v mysli a další zase srdíčko. V duchu jsem si procházela svou cestu. Co mi opravdu pomohlo a stále pomáhá. A odpověď byla snazší, než se zdálo. Byla to Víra. Víra v sebe sama, ve svou vnitřní sílu, v sílu svého těla a sílu své mysli. Víra v něco víc, než pouhým okem vidíme. Všichni ji v sobě máme a pokud to nedovolíme, nikdo nám ji nemůže vzít. A to je na ní tak krásné, tak silné a tak uklidňující. Věřit můžeme všichni a v cokoli jen chceme. A tak vznikla kolekce…

Věřím. Kolekce inspirovaná vnitřní silou, kterou v sobě všichni máme, jen na ni občas zapomínáme.

Šperky z této kolekce jsou silnými talismany, které vám budou každý den připomínat neobyčejnou schopnost naší intuice a vnitřní síly. Mým záměrem je, aby se staly vašimi průvodci na cestě za zdravím těla i duše. Aby byly vašimi společníky, ochránci a amulety, do kterých vložíte svůj vlastní záměr a svá vlastní přání.

Kolekce Věřím je stvořena z čisté víry a energie léčivých minerálů. Vznikla proto, aby vás provázela na cestě za zdravím těla i duše. Proto, abyste do ní vložili svůj záměr a ona vás každý den ochraňovala. Proto, aby se stala vaším talismanem, průvodcem i ochráncem.

Je stvořena z neobyčejně silných minerálů, které v sobě nesou magické schopnosti, díky kterým znovu objevíme svou vnitřní intuici a vnitřní klid. Je inspirována Nebem a Zemí, Měsícem a Sluncem, Dnem a Nocí. Spojuje v sobě živly a protiklady, které se vzájemně doplňují a jen díky tomu mohou existovat. Najdete v ní tóny hřejivých paprsků Slunce a magii třpytících se hvězd. Možná v ní uvidíte rozbouřené moře a jemný písek. Možná že sílu ohně a vody. Každý můžeme vidět něco jiného a přesto to stejné… a v tom je její krása a síla. Tak jako v Duši a Víře samotné.

Charitativní kolekce Věřím - 80 Kč z každého prodaného kusu poputuje na pomoc

Kolekce Věřím a síla minerálů

Sodalit
Nebesky modrý Sodalit patří mezi kameny s nejintenzivnějšími vibracemi. Propojuje nás s nevědomím, intuicí a prohlubuje klid při meditaci. Zklidňuje mysl a pomáhá porozumět situacím, které nás v životě potkají. Dodává odvahu, harmonii a zvyšuje soustředěnost na náš záměr. Dokáže také odhalit příčinu strachů a temných myšlenek. Je kamenem moudrosti, meditace, koncentrace, síly ducha a léčení.

Lapis Lazuli
Třpytivě modrý Lapis lazuli je kamenem který povznáší a uklidňuje. Působí proti depresi, pomáhá odstraňovat stres a přináší hluboký klid. Odhaluje vnitřní pravdu a tím posiluje komunikaci s naším nevědomím. Dle starých legend je mu připisována schopnost posílit imunitní a nervový systém.

Iolit
Iolit v barvě hladiny vody je zasvěcen vizím a tvoří základ pro pevné zdraví. Stejně jako sodalit napomáhá k vzhledu do vnitřních vizí a znovuobjevení naší intuice. Je kamenem šamanů a lze do něj vložit nové způsoby jednání.

Dumortierit
Dumortierit je kamenem naděje, který pomáhá posilovat důvěru v naše vlastní schopnosti. Tím nás učí brát život takový jaký je a nikdy se nevzdávat. Podporuje pozitivní myšlení a pomáhá léčit duševní nemoci.

Chalcedon
Chalcedon patří ke kamenům s nejvyšším očistným účinkem. Strachy a deprese pomáhá měnit v radost a víru. Vnáší do těla i duše klidné a pokojné pocity plné harmonie. Je také kamenem, který ochraňuje proti různých psychickým útokům a negativní energii.

Všechny tyto krásné modré minerály jsou elementem vody. Některé jsou přiřazeny planetě Venuši, jiné Neptunu a další zase Měsíci.

Sluneční kámen
Sluneční kámen pomáhá udržovat celé tělo v rovnováze a dodávat sílu v období nemoci. Je silně nabitý sluneční energií, která vnitřně prozáří každý kousek těla i duše. Vnáší do života nekonečnou radost a světlo i do těch nejtemnějších okamžiků. Učí nás říkat Ne a jít si tak svou vlastní cestou. Svou silou dokáže čistit čakry a dodávat sluneční energii i do dlouhých zimních dnů, které někdy přinášejí smutné myšlenky.

Záhněda
Záhněda působí proti bolestem a depresím. Pomáhá s komunikací a očišťuje tělo i mysl od všeho negativního.

Tyto kameny jsou elementem ohně a jsou zasvěceny Slunci.

Charitativní kolekce Věřím - 80 Kč z každého prodaného kusu poputuje na pomoc

Pomáháme sobě i ostatním aneb charitativní kolekce

Kolekce Věřím v sobě spojuje neobyčejnou sílu minerálů zaměřených na zdraví a sílu těla i duše. Minerály s elementem vody uklidňují a pomáhají otevřít mysl pro energii minerálů zasvěcených Slunci.

Šperky z této kolekce jsou jako stvořené pro všechny, kteří v životě hledají cestu ke zdraví těla i duše. Pro všechny, kteří hledají rovnováhu a svůj talisman, do kterého vloží svá přání ať už jsou jakákoli.

Je mi ctí vám tedy představit nejen novou neobyčejnou kolekci Věřím, ale také krásnou spolupráci se Svazem tělesně postižených.

80 Kč z každého prodaného náramku z kolekce Věřím poputuje na pomoc právě do Svazu tělesně postižených.

A to pořád není všechno. Věřím, že díky krásné odezvě na tento nápad se postupně z kolekce Věřím stane celý projekt, do kterého se zapojí také další autoři a organizace. Snad se vám to bude líbit a budu moc ráda, když se rozhodnete kolekci Věřím podpořit. Ať už to bude výběrem některého z náramků z kolekce Věřím, sdílením myšlenky a nebo přečtením článku od Lucky. Všechno se počítá! 🙂

S úctou a ♥ na dlani

vaše Judit (Ate)Lyerová a Svaz tělesně postižených

Svaz tělesně postižených - tvoření_02

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *