Autorské lapače snů

Ke každému lapači snů dostanete ilustrovaný plakát podle vlastního výběru jako DÁREK. Svůj výběr mi napište do poznámky při dokončování objednávky.

Lapač snů je prastarý indiánský amulet s neobvyklou pozitivní silou a schopností ochraňovat duši spícího člověka. Podle starých legend jsou všechny naše sny zachytávány do sítě, která leží ve středu lapače snů a působí jako filtr. Dobré sny proudí po pírkách přímo do naší duše a špatné sny jsou zachyceny v síti a spáleny s prvními paprsky Slunce. Není to ale jen spánek, při kterém nás lapače snů ochraňují. Svými silami dokážou harmonizovat nejen naši duši, ale také prostor, ve kterém se nacházejí. Při zavěšení tvoří magické pole ochrany a zářící zdroj energie. Proto jsou nejen oblíbeným doplňkem ložnic a dětských pokojíčků, ale také oslav a přírodních svateb. Vše o jejich energii a tajemné historii se dozvíte v tomto článku.

Každý lapač snů tvořím intuitivně, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který vás bude doprovázet na cestě Životem.