Kouzelné sójové svíčky s léčivým záměrem a síla aromaterapie

Přírodní sójová svíčka Mystická s vůní levandule a eukalyptu

Moji milí,

na oslavu podzimu a přicházející zimy jsem pro vás vyrobila ty nejkrásnější sójové svíčky pro jemnou aromaterapii a harmonizaci těla, duše i prostoru. Jsou ovoněné pečlivě vybranými vonnými a esenciálními oleji a vonnými esencemi, zdobené minerálními kamínky, mnou sbíranými bylinkami, sušenými květy a dalšími poklady z říše přírody.

Přírodní sójové svíčky s léčivým záměrem v duchu udržitelnosti

Sójové svíčky vyrábím ručně s tou největší pečlivostí a láskou. Vše začíná v srdci a pokračuje výběrem těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí jako 100% rostlinný sójový voskčistě přírodní esenciální oleje nebo vonné esence a minerální kamínky. Vše je tvořeno v duchu udržitelnosti a upcyklace, nádobu stačí vymýt a znovu použít. Bylinky, sušené květy a další přírodní poklady pro vás sbírám na loukách i v lesích a nebo je objednávám od ověřených českých dodavatelů. Každá svíčka má vlastní léčivý či harmonizující záměr, který se ukrývá v barvě, vůni, symbolech i minerálních kamenech a bylinkách uvnitř svíčky. Její záměr nejlépe otevřete při meditaci, relaxaci či uklidňující koupeli. Tak se na chvíli zastavte, zavřete oči a otevřete svou mysl darům, které jsou ukryty uvnitř této kouzelné a s láskou vyrobené svíčky.

U každé svíčky objevíte malé informační „okénko“, které vám pomůže vybrat tu pravou. Například…

Vůně: Ovocná, příjemně kořeněná a hřejivá vůně šťavnatého vonného oleje s vůní divoké višně a 100% přírodního esenciálního oleje z jemně pendrekového badyánu.

Aromaterapeutické účinky: Divoká višeň má příjemné hřejivé a uvolňující účinky, které přinášejí hluboké uvolnění a příliv nové živoucí energie. Badyán je ideální pro inhalaci, protože má pozitivní účinky na dýchací cesty a uvolnění nervové soustavy. Pomáhá také zmírnit stres a je velmi vhodná pro řešení ženských témat.

Vibrační energie barvy: Červená barva symbolizuje vášeň, otevřenost, sebevědomí, energii a chuť žít naplno. Je barvou kořenové čakry, emocí, romantiky a temperamentu. Podporuje proudění energie, pomáhá překonávat strach a probouzí v nás odvahu i spontánnost. Stimuluje sexuální energii, pomáhá k upevnění mezilidských vztahů a má regenerační vliv na naši mysl.

Detaily: Badyán, růže, chrpa, ibišek a kapradí. Minerální kamínky sodalit a granát.

Kouzlo aromaterapie aneb léčba pomocí vůní

Aromaterapie je prastará metoda holistického léčení, která využívá sílu vůní éterických olejů. Doslovný překlad je „léčba pomocí vůní“. Smysl celé metody spočívá v uvolnění těla a zklidnění mysli pomocí přírodních vůní, které nám pomáhají zpomalit a uvolnit se. Nejznámější aromaterapeutickou metodou je inhalace vonných esencí z aromalampy nebo přírodních svíček s éterickými oleji. Další metodou aromaterapie jsou koupele či masáže, kde jsou vonné esence přidávány k rostlinným olejům, které mají blahodárný vliv na naši pokožku. Éterické oleje neboli přírodní vonné esence se získávají ze samého nitra rostlin či plodů a nikdy je nelze nahradit synteticky vyrobenými vůněmi.

Přírodní sójové svíčky jsou krásnými pomocníky pro všechny metody aromaterapie a svými jemnými přírodními vůněmi vás krásně uklidní a naladí. Svíčky ovoněné čistě přírodními esenciálními oleji mají při hoření jemnou vůni, která není příliš výrazná. Neprovoní tak celý domov, ale jsou ideální pro milovníky přírody, alergiky a citlivé frňáky, kterým syntetické vůně nedělají dobře.

Jak vybrat tu pravou svíčku pro vás nebo blízkého člověka?

Informační okénko vám poradí
Přečtěte si malé informační „okénko“ u každé svíčky a soustřeďte se na daný záměr, vůni a vzhled svíčky. Ta, která vás přitahuje nejvíce je tou pravou.

Zapojte vědomosti
Pokud vybíráte pro blízkou osobu, vciťte se do ní a zapojte vše, co o obdarovaném víte.

Co dělat, když se mi líbí svíčka, ale nesedí na mě její záměr?
Nechte promluvit intuici a cit. Vyberte tu která k vám promlouvá a líbí se vám. Když vás volá růžová, ale sedí na vás modrá, tou pravou pro tuto chvíli je růžová. Naše podvědomí ví vše.

Malou nebo velkou?
U každé svíčky najdete odhadovanou dobu hoření, která vám pomůže rozhodnout.

Je svíčka vhodným dárkem pro muže?
Rozhodně. S tímto záměrem jsem vyráběla svíčky zemitých přírodních barev a kořeněných vůní.

Při výběru nechte promluvit intuici a svůj vnitřní hlas, potom se nikdy nemůžete mýlit. 🙂

Proč vybrat sójovou svíčku z mé dílny?

• Protože je nejen krásná a voňavá, ale také uklidňující a vyrobená v souladu s přírodou.
• Protože je přírodní, ekologická a neobsahuje žádné živočišné produkty, pesticidy, herbicidy ani toxické materiály.
• Protože sójový vosk není testován na zvířatech, je biologicky odbouratelný a vydrží hořet až 2x déle než běžné parafínové svíčky.
• Protože společně podpoříme myšlenku udržitelnosti a upcyklace. Nádobka a minerální kamínky vám zůstávají napořád k dalšímu využití.
• Protože svíčka s duší je krásným dárkem pro vás i vaše blízké.
• Protože podpoříte poctivou českou výrobu, za kterou stojí jeden pár rukou, velké srdce a ještě větší sen.
• Protože radost vytvoříte hned několikrát. ?

Ekologické balení s úctou k přírodě

Svíčky zasílám v papírovém nebo recyklovaném balení. Každá svíčka je opatřena autorskou visačkou s popisem a návodem, jak o ni pečovat. Uvnitř každé objednávky najdete malý dáreček z mé dílny a povídání o mé tvorbě. Vše balím ekologicky s úctou k přírodě.

Celou kolekci svíček najdete na e-shopu

A teď už konec řečí a utíkejte se na tu krásu podívat sami, všechny svíčky najdete na e-shopu. Moc se těším, jak se vám budou svíčky líbit.

S úctou a ♥ na dlani

vaše Judit (Ate)Lyerová

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *