Milí, momentálně hledám nový projekt, který bychom společně mohli podpořit.

Pokud tedy víte o nějakém krásném projektu, neziskovce, či útulku, který by si zasloužil podpořit, kontaktujte mě. Předem děkuji!

Vaše Judit (Ate)Lyerová

Charitativní kolekce pro Svaz tělesně postižených

Moji milí, ráda bych vám představila “novou”, tak trochu jinou spolupráci.

Minulý rok touhle dobou mě oslovila milá mladá slečna Lucka, která pracuje pro neziskovou organizaci pomáhající seniorům a zdravotně postiženým. Nebylo to nic neobvyklého, po novém roce se různé charitativní emaily jenom hrnou, některé dokonce opakovaně a většina je plná prázdných slov s žádostí o různé příspěvky na cosi neurčitého.

Jenže Lucka… ten email byl neobyčejný, plný vděčnosti, krásného vyprávění a lásky k lidem. Dýchl na mě neskutečný cit a bylo jasné, že si nepíšeme naposledy. A taky že ne. Vyměnily jsme si ještě několik dlouhých emailů a to, co jsem se dozvídala mi bylo bližší a bližší. Nakonec jsme se domluvily na osobním setkání a tam už jsem naprosto přesně věděla, že věřit srdci a intuici je správné. Že jsem našla, co jsem hledala.

Setkání bylo plné příběhů a milých slov. Plné toho, co mezi námi lidmi tak trochu chybí. Totiž srdcí na správné místě, empatie a samotného zamyšlení nad tím, co je opravdu důležité.

Možná si říkáte, že neziskovky a různé charity jsou nedůvěryhodné a nemá smysl tam pomáhat. Přiznávám, i já jsem si to myslela a proto jsem šťastná, že jsem Lucku mohla poznat osobně přímo u nich v Karlíně. Měla jsem tak možnost nahlédnout za oponu a vidět. Vidět, jak to doopravdy je ve skutečné neziskovce, která pomáhá. Vidět, že není vždy třeba velkých částek a že někdy dokonce není třeba ani peněz. Že stačí malé radosti, úsměv, slova podpory a pocit, že v tom nejste sami. Pocit, že vám někdo rozumí…

Charitativní kolekce Věřím

Často mi píšete své příběhy a hledáme spolu cestu skrze sílu léčivých minerálů. V mysli jsem si procházela svou cestu a přemýšlela, co mi opravdu pomohlo a stále pomáhá. A odpověď byla snazší, než se zdálo. Byla to Víra. Víra v sebe sama, ve svou vnitřní sílu, v sílu svého těla a sílu své mysli. Víra v něco víc, než pouhým okem vidíme. Všichni ji v sobě máme a pokud to nedovolíme, nikdo nám ji nemůže vzít. A to je na ní tak krásné, tak silné a tak uklidňující. Věřit můžeme všichni a v cokoli jen chceme. A tak vznikla kolekce…

“Věřím”

Jméno, které nese nová kolekce inspirovaná vnitřní silou, kterou v sobě všichni máme, jen na ni občas zapomínáme. Originály z této kolekce jsou silnými talismany, které vám budou každý den připomínat tuto neobyčejnou schopnost. Mým záměrem je, aby se staly vašimi průvodci na cestě za zdravím těla i duše. Aby byly vašimi společníky, ochránci a amulety, do kterých vložíte svůj vlastní záměr a svá vlastní přání.

Kolekce Věřím je stvořena z čisté víry a energie léčivých minerálů. Vznikla proto, aby vás provázela na cestě za zdravím těla i duše. Proto, abyste do ní vložili svůj záměr a ona vás každý den ochraňovala. Proto, aby se stala vaším amuletem, průvodcem i ochráncem.

Společně pomáháme

Když kolekce Věřím začala pomalu dostávat obrysy v mých myšlenkách, najednou jsem si vzpomněla na to krásné ručně vyráběné přáníčko, které mi přišlo na Vánoce ze Svazu tělesně postižených. A najednou to bylo jasné. Věřím je přece myšlenka, která nás všechny propojuje a která může pomáhat. Pomáhat tak, jako slečna Lucka a další lidé v neziskových organizacích, kteří svou práci berou jako skutečné poslání. Hned jsem zasedla za počítač a napsala jsem Lucce svou myšlenku, kterou s nadšením přijala…

A díky tomu je mi ctí vám představit nejen novou neobyčejnou kolekci Věřím, ale také krásnou spolupráci právě se Svazem tělesně postižených.

Kolekce Věřím tak bude zasvěcena nejen našim vlastním záměrům a přáním, ale také pomoci ostatním.

80 Kč z každého prodaného originálu z kolekce Věřím poputuje na pomoc právě do Svazu tělesně postižených.

Věřím, že díky krásné odezvě na tento nápad se postupně z kolekce Věřím stane celý projekt, do kterého se zapojí také další autoři a organizace. Snad se vám to bude líbit a budu moc ráda, když se rozhodnete kolekci Věřím podpořit. Ať už to bude výběrem některého z náramků z kolekce Věřím, sdílením myšlenky a nebo přečtením článku od Lucky. Všechno se počítá!

S úctou a srdcem na dlani,

vaše Judit (Ate)Lyerová

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.