Tvorba s duší a příběhem, který začíná u mě a pokračuje u vás

Ručně malovaná dřevěná brož *MY DVA*

Ani v tom nejneuvěřitelnějším snu by mě nenapadlo, že rok 2018 přinese tolik překvapení. Je to asi rok a čtvrt, co jsem se rozhodla začít tvořit něco, co už mi pár let vrtalo hlavou. Něco, co mě celý život bavilo, ale přes všechno kolem na to nebyl čas. Přes práci pro někoho jiného, přes dumání jak začít, přes překážky ve vlastní mysli. A právě půlroční cesta do Indonésie mi pomohla v tom cestu najít. Ne, že by se tady u nás cesta najít nedala, ale já jsem odjakživa ten typ, který nikdy neřekne Ne. A když se o to náhodou pokusím, tak si to potom vyčítám a nakonec se omluvím a své Ne vezmu zpět, i když se mi vůbec nechce svůj postoj měnit. Znáte to? 🙂

No a právě ta dálka u mě zafungovala jako filtr na podstatné a nepodstatné. Spousta věcí se tam někde na cestě usadila a vyjasnila. Za peníze ze skútru, který jsme před odletem prodali, jsem nakoupila první minerální korálky a hned po návratu jsem se vrhla do toho svého tvořivého světa. Tak jako když jsem byla malá. Ponořila jsem se do svého tvořivého snu. Do snu dělat to jinak. Do snu vytvářet něco jedinečného. A teď jen díky vám vidím, že můj sen se stává skutečností. A za to vám všem patří můj obrovský dík.

Během toho roku jste mi napsali tolik krásných zpráv a vybrali si tolik originálů, že mi na to ani nestačí slov. A tak, tak vám tímto příspěvkem chci od srdce poděkovat a říci vám, že si toho neskutečně vážím. Jste moje energie.V tomto roce se můžete těšit na spoustu dalších ručně vyrobených originálů. Chybět nebudou nové kolekce šperků, které už vymýšlím. Lapače snů, svíčky, hrnečky a další oblíbenci. Vymýšlím také spoustu novinek, se kterými vás budu postupně seznamovat.

Přeji vám nádherný rok plný splněných přání, radosti a úsměvů.

Judit

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.