Děkuji vám z celého srdce za každou vaši objednávku, milá slova a krásné řádky, které mi od vás chodí. Jste mojí inspirací a nekonečnou energií.

Napište mi, jak jste byli spokojeni s objednávkou. Těším se!
P.S. Nový komentář přidáte úúúplně dole.

68 replies
 1. Martina
  Martina says:

  Měla jsem to štěstí, že si náhrdelník vybral mě a nemusela jsem vybírat já, protože je jeden hezčí než druhý 💖
  Opravdu originální a krásná práce, milá a ochotná paní, radost na tomhle eshopu nakupovat. Určitě to nebyl můj poslední nákup.
  Přeji krásný sluneční den 🌸

  Odpovědět
 2. Lucia
  Lucia says:

  Od Juditky som si vyhliadla náhrdelník, nielen pri jeho rozbalovaní ale aj nosení sa cítim skvele, jedinečne.
  Vďaka autorkynmu osobnému prístupu a originálnej tvorbe tomu ani nemohlo byť inak.
  Chcela som si tento pocit dopriať znova a vďaka zľavovému kódu, ktorý Juditka pribalila ako pozornosť som neváhala a objednala lapač snov. V skutočnosti je ešte omnoho krajší ako na fotkách.
  Teším sa z produktov o to viac že sú jedinečné a nik nemá ani len podobný tomu môjmu 🙂 prajem veľa spokojných zákazníkov!ĎAKUJEM

  Odpovědět
 3. Miluju Vaše výrobky 🥰
  Miluju Vaše výrobky 🥰 says:

  Už 2krat jsem objednala náhrdelníky a oba jsou úžasné,mají kouzlo a úžasnou energii🔮🎁😇Paní Judita je moc milá,okamžitě reaguje a ve všem vyhoví. Je to anděl co má dar tvořit a předávat své kouzlo v podobě šperků dál😇🔮

  Odpovědět
 4. Naďa
  Naďa says:

  Dobrý den Judit,
  minulý týden jsem si vyzvedla balíček, na který jsem se moc těšila.
  Vše co jsem si objednala je moc hezké, ve skutečnosti ještě hezčí, než na obrázcích.
  Moc děkuji za radost, kterou jste mi svými výrobky přinesla

  Naďa

  Odpovědět
 5. Karolína Langšádlová
  Karolína Langšádlová says:

  Milá Judit,
  děkuji Vám za překrásnou málu, kterou jste mi vyrobila na zakázku (opravdu rychle). Ačkoliv je návrh vlastní, je v něm Vaše velká invence, která “mou” málu úchvatně zdokonalila :-). Mála je mou denní součástí, dodává mi energii a naprosto ji zbožňuji! I náramek a náušničky jsou vesmírně energetické!
  Moc děkuji za rady a doporučení, jak se o šperky starat! Jste báječná :-).
  Těším se na další sdílení a nakupování!
  Karolína.

  Odpovědět
 6. Kateřina
  Kateřina says:

  Dnes mi balíček přišel a musím říct – je to nádhera!!! Neskutecna nádhera. Jsem nadšená🤪, stejně jako všichni co lapače viděli. Už se těším až si u vás opět něco objednam.
  Děkuji Vám 😍

  Odpovědět
 7. Lenka
  Lenka says:

  Dnes mi objednávka přišla a udělala mi velkou radost, moc děkuji za milý dáreček.:) Jsem moc ráda, že jsem objevila Váš obchůdek, vážím si Vašeho přístupu k zákazníkovi.:) Brzy si zas něco objednám.:)
  Přeji Vám zdraví a mnoho dalších spokojených zákazníků.

  Odpovědět
 8. Tereza
  Tereza says:

  Dobrý den, paní Judito,

  ještě jednou bych Vám moc chtěl poděkovat za krásný náhrdelník. Je úžasné, že je originál a navíc z něj vyzařuje neskutečná čistá energie. Člověk si musí čas od času udělat jen tak pro sebe radost a myslím, že zrovna na Vašem eshopu je těžké se udržet a nekoupit si takových věcí pro radost rovnou deset. 🙂

  Děkuji, Tereza

  Odpovědět
 9. Marketa
  Marketa says:

  Objednala jsem si náramky a jsou ještě krásnější než na fotce, neustale si je prohlizim. Oceňuji na nich, ze každý kus je jedinečný a paní je tvoří s láskou. Určitě si brzy objednám další kousek. Markéta

  Odpovědět
 10. Jitka
  Jitka says:

  Dobrý den,
  náramky a náušnice jsem si vyzvedla. Jsou perfektní. Ten svůj náramek mám teď na ruce a kochám se :- )
  Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků :- )

  Odpovědět
 11. Dárek pod Stromeček
  Dárek pod Stromeček says:

  Dobrý den,

  chtěli bychom vám moc poděkovat za krásné provedení originálních náušnic, přesně takto jsme si to představovali, precizní práce, skvělá domluva a ještě lepší dodání/předání, absolutně s ničím žádný problém.
  Děkujeme.

  Odpovědět
 12. Irena
  Irena says:

  Paní Judito,
  děkuji za Váši vstřícnost, ochotu, preciznost a rychlost při návrhu a zhotovení náramků a klíčenek.
  Všechny věcičky jsou úúúúžasné!!!!Krásně zabalené a jako bonus dárek jmenovky. Už se nemůžu dočkat až je předám Ježíškovi.
  Rychlost dodání expresní. Komunikace na 200 procent!
  Děkuji za zaslání velkych popisek k jednotlivým výrobkům
  Tento obchod doporučuji všem, kteří v dnešní době hledají individuální lidský přístup, profesionální a precizní zhotovení výrobků.
  Určitě se k Vám budu opakovaně vracet.

  Odpovědět
 13. Dokonalost
  Dokonalost says:

  Tento andělský obchůdek doporučuji všema dvaceti😁👌🏻. Dokonalé a nádherné, precizně vyladěné věcičky do posledního detailu.💞🌸a vy paní Judito? Jste neskutečně, milá, vstřícná a kouzelná osoba 💕určitě jsem nenakupovala naposledy!💫

  Odpovědět
 14. Páv
  Páv says:

  Moc děkuji za krásného páva. Zatím ještě není u své konečné majitelky, protože bude teprve dárkem pro mou kamarádku k narozeninám. Ale věřím, že bude nadšena.
  Děkuji moc, předem i za ni. 🙂

  Odpovědět
 15. Libuše
  Libuše says:

  Dobrý den Judito,
  budu se asi opakovat, ale opět vám z celého srdce děkuji za ochotu a vstřícnost :-). Obrátila jsem se na vás s prosbou o zhotovení (lépe řečeno namalování) vaku na záda pro svou vnučku s motivem hadem. Byť tento motiv ve své nabídce nemáte,
  okamžitě jste reagovala a zaslala mně několik variant na výběr. Všechny byly pěkné – musela jsem se rozhodnout pro jednu a bylo to těžké :-). Během pár dnů jste mně zaslala opět k odsouhlasení již namalovaný vak s tím, že chybí jen detaily :-).
  Vypadal skvěle :-). A když jsem ve čtvrtek rozbalila zásilku od vás, nemohla jsem se vynadívat, úžasné precizní provedení, had je jak živý :-). Jsem moc zvědavá na reakci vnučky.
  Děkuji, velmi děkuji, máte obrovský talent, šikovné ruce, cit pro detail.
  Přeji vám, ať se vám stále daří a děláte lidem radost. Děkuji Líba 🙂

  Odpovědět
 16. Petra
  Petra says:

  Dobrý den Judit,
  chtěli by jsme Vám s manželem moc poděkovat za náramek ,který předčil naše očekávání. Manžel je nadšený a náramek si přesně takhle představoval.
  Už se těším na svůj náramek,který jsem si vzápětí objednala. Krásné balení a dáreček moc potěšil. Super komunikace .Je vidět ,že to děláte s láskou.
  Přejeme spousta spokojených a věrných zákazníků jako jsme my :-). Děkujeme Petra a Pavel.

  Odpovědět
 17. Alice
  Alice says:

  Přidávám další pochvalná slova, jak k výrobkům samotným, tak přístupu Judit. Naprosto jedinečné, oduševnělé a pozitivní energií stršící. Promyšlené, vysvětlené, krásně zabalené. Zkrátka jedna radost.

  Odpovědět
 18. Karolína
  Karolína says:

  Krásné ráno, Judit,
  i já musím poděkovat za nádherné náramky. Věci od Vás jsou malý zázrak, který pohladí duši i oči. Svůj náramek jsem nesundala od doby, co jsem ho obdržela. A včera jsem obdarovala náramkem od tebe i svou drahou polovičku a i on je moc spokojený! Dokonce mu náramek chválili i v práci:-). Taktéž děkuji za milý přístup a dárečky v podobě nápaditých záložek na čtení. Už teď se těším na další nákup ve tvém obchodě! Děkuji Karolína

  Odpovědět
 19. Libuše
  Libuše says:

  Dobrý den Judito,
  z celého srdce vám děkuji za vaši ochotu a vstřícnost. Přívěsek na klíče ve tvaru hada přišel včas a tak jsem ho mohla v pondělí ráno, ještě před odjezdem do školy předat vnučce. Byla hodně nervózní – šla do první třídy a nevěděla, co ji tam čeká.
  Když koukla na hada, rozzářily se jí oči, pevně ho sevřela do dlaně a bylo vidět, jak je šťastná. I nervozita z ní spadla. Stal se z něj talisman a bude s ní chodit do školy. Má místo v aktovce, na karabince a má ho tak prý pořád po ruce, kdyby potřebovala pomoc.
  Dlouho jsem hledala vhodný dárek pro tak důležitý krok a povedlo se mi to až ve vašem obchůdku. Bylo to na poslední chvíli, ale díky vaši vstřícnosti, dárek doputoval do dvou dnů.
  Přeji vám, ať se vám ve všem stále daří 🙂 děkuji 🙂

  Odpovědět
 20. Odeta
  Odeta says:

  Dobrý den.
  Objednala jsem pro sebe a manžela k výročí párove náramky. Jsme nadšení a máme obrovskou radost. Dareček k nákupu taky mile potěšil. Už se nemužu dočkat až zase něco pěkného nakupim.

  Odpovědět
 21. Martina
  Martina says:

  Objednala jsem si již několik náramků, protože jsou nádherné ,originální a osobité. Paní Judit je úžasná, ještě jsem nezažila takovou spolupráci jako s ní 🙂 .Radost u ní nakupovat. :-).

  Odpovědět
 22. Pavlína
  Pavlína says:

  Dobrý den.
  Objednala jsem pro sebe a maminku náramky s minerálu a můžu říct, jsem byla velice mile překvapena. Náramky byly ještě krásnější než na obrázku a udělaly nesmírnou radost. Vše krásně zabaleno do pytlíčku a s popisem kamenů a minerálu. Náramky předčily mé očekávání. Paní Judit, takových lidí jako vy je málo, kteří umí dělat radost a potěšení druhým. Je to dar a toho si velice vážím. Je vidět, že tvoříte láskou a dáváte do toho vše. Pokračujte dál a vše se Vám vrátí 2x tolik v radosti a uspokojení. Jste skvělá.
  Ještě jednou moc děkuji
  Pavlína

  Odpovědět
 23. Petra
  Petra says:

  Obrátila jsem se na Judit s prosbou o výrobu originálních náramků pro moji nejlepší kamarádku a její dcerku. Tvorbě předcházela dlouhá a pečlivá komunikace, během které jsme se domluvily na konečném zpracování. Výsledek předčil má očekávání. Náramky jsou překrásné, navíc jsem k nim dostala i krásné záložky jako dáreček. Veliká spokojenost od A do Z. Určitě to nebyl poslední nákup 🙂 Judit přeji ať se daří a moc děkuji za péči věnovanou mé objednávce.

  Odpovědět
 24. Lucie
  Lucie says:

  V dnešní uspěchaně a trochu chladné době bylo pro mě oázou jednat s paní Judit, která svým vstřícným jednáním připomněla, že na světě je ještě spousta dobrých lidí s otevřeným srdcem, o čemž mě přesvědčily i její výrobky, které jsou tak krásné a opravdu s láskou tvořené. Moc děkuji 🙂

  Odpovědět
 25. Michaela
  Michaela says:

  Objednala jsem si lapač snů a přírodní svíčku. Lapač je nádherný, v krásných barvách a velmi pečlivě a kvalitně zpracovaný. Svíčka je ručně malovaná s květy a kamínky uprostřed. Obojí mi dělá velkou radost a ráda si nějaký produkt z e-shopu zakoupím i v budoucnu. Oceňuji také osobní a moc milý přístup. Ať se Vám daří ve všem, co děláte!

  Odpovědět
 26. Kristýna
  Kristýna says:

  Dobrý den,
  moc děkuji za rychlé vyřízení. Potěšila mě kvalita a pečlivost Vaší práce. Věřím, že tato krásná prácička, která nás může opět přivést k síle přírody, má ohromný smysl. Děkuji, že se tím tak dokonale zabýváte.
  Také děkuji za krásnou záložku. Přeji Vám velké úspěchy v prodeji.

  Přeji Vám krásné dny

  Odpovědět
 27. Katka
  Katka says:

  Stejně jako většina ostatních bych ráda vyzdvihla váš osobní přístup. Je krásné vědět, že jsou kolem nás stále lidé jako vy. Dělat svou práci celou svou duší je nádherné a z výrobků ta energie prostě jde. Nejde jen o věc, jde o myšlenku. Děkuji

  Odpovědět
 28. Romana
  Romana says:

  Mála je úžasná a krásná. Máte šikovné ručičky. Doufám, že se obdarované bude líbit stejně tak jako mě. Děkuji za rychlost, vstřícnost a ochotu. Přeji ať obchůdek šlape a lidé stále dokáží ocenit českou a ruční výrobu, zvlášť tu od vás. Jde vidět, že to děláte s “láskou” a chutí.

  Odpovědět
 29. Květa
  Květa says:

  Děkuji za krásné a s láskou dělané náramky. Náramky jsou nádherné. Určitě to nebyl můj poslední nákup, ráda se budu vracet.

  Odpovědět
 30. Darina Teuchmanova
  Darina Teuchmanova says:

  Lapac snu delany na miru predcil me ocekavani. Je opravdu krasny, s peclivosti a laskou delany. Navic komunikace byla naprosto uzasna, mila a profesionalni. Muzu doporucit vsema deseti!

  Odpovědět
 31. Kristýna
  Kristýna says:

  Děkuji moc za balíček plný nádhery,kouzel a pozitivní energie.Ať už to jsou náramky,obraz na dřevě nebo plakát s lištičkama,vše je krásné a s láskou dělané.Judit je vstřícná a milá tvořící bytost a toho si cením,takže doporučuji a ráda se do Atelyeru budu vracet:)

  Odpovědět
 32. gabba99
  gabba99 says:

  Už jsem zkoušela nakupovat u různých výrobců na IG ale tento obchůdek je “top”!! Originální náhrdelník s naušnicemi na přání, nádherný lapač a roztomilý plakát s lištičkami!! A navrch k tomu úžasné srdce Judith, skvělá komunikace… Skvělé a doporučuji!! Judith moc děkuji!!

  Odpovědět
 33. Nikol
  Nikol says:

  Náramek jsem od zásilky nesundala, je tak krásný. 💕 A ostatní věcičky jsou kouzelné. 💕 Moc děkuji, určitě doporučím dál. 💕 Tak krásný balíček, to byla radost. Je vidět, že do toho dáváte kus sebe, své duše a je to dělané s láskou. 😍 Mám doma už pár náramků s kamínky, ale žádný není takový. Nevím, jako kdyby v tomhle bylo něco mnohem víc. 😍

  Odpovědět
 34. kkkp
  kkkp says:

  Dobrý den, jsem moc spokojená náramky jsou překrásné. Také děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky .Všem doporučuji Vaš obchod.hlavně velkou ochotou, vstřícností, a rychlost vyřízení objednávek. Přeji Vám další spokojené zákazníky. Určitě si u Vás příště objednám zase něco pěkného. .Hlavně zůstaňte stále stejná. Držím palce.

  Odpovědět
 35. Martina
  Martina says:

  Moc děkuji za krásný přívěsek na klíče. Byla jsem z něj tak nadšená, že jsem si hned musela objednat další.

  Odpovědět
 36. Iveta
  Iveta says:

  Jsem velmi spokojená, náramky jsou krásné, upravené na míru, krásně zabalené, rychle odeslané. Určitě to není poslední nákup.

  Odpovědět
 37. Světlana
  Světlana says:

  Dekuju moc za neskutečny nádherný náramek a náhrdelník. Navíc jsem dostala moc krásný dárek, děkuju moc. Určitě to není můj poslední nákup, jste skvělá.

  Odpovědět
 38. Ivana
  Ivana says:

  Děkuji za krásný náramek s rukou Fátimy,která přináší štěstí,nosím denně a z náramku je skutečně cítit láska,navíc jsem obdržela záložku do knihy jako dárek,cením si tvořivého přístupu a pěkného vztahu k nám,co jsme výrobky slečny Judithy objevily na internetu,ještě jednou děkuji a když budu uvažovat,čím podarovat své blízké,určitě si na slečnu Judithu vzpomenu mezi prvními.

  Odpovědět
 39. Andrea
  Andrea says:

  Krásný hrníček s mým nejoblíbenějším zvířátkem – činčilou mi slečna Judith vyrobila. Moc děkuji za ochotu a navíc za dáreček – záložku do knížky, kterou jistě využiji tak často jako hrníček.
  Moc děkuji a určitě zase někdy nakoupím 🙂

  Odpovědět
 40. Eva
  Eva says:

  Z nabídky krásných autorských výrobků jsem vybrala přesně to, co jsem dlouho sháněla.
  Protože šlo o dárek, potřebovala jsem jej mít u sebe včas, ale tyto stránky jsem našla, jak to tak bývá, na poslední chvíli…
  Když jsem k objednávce napsala poznámku, kterou si přečetla Judit, vše se stihlo k mé nejvyšší spokojenosti 🙂
  Mohu jen doporučit, a to jak pro kvalitu a originalitu výrobků, tak pro úžasný proklientský přístup.

  Odpovědět
 41. Hanka
  Hanka says:

  Dobrý den, dnes jsem si vyzvedla náramek, který jsem si u Vás objednala (fialkový s vážkou) a prostě nemám slov!!! Samozřejmě mám už více náramků od různých prodejců, ale tento je nejkrásnější!!! Opravdu je dokonalý, jsem naprosto nadšená 🙂. A moc děkuji za nádhernou záložku, moc potěšila. Určitě můžu dnes říct, že tento od Vás můj první náramek nebyl určiě poslední!! Je úžasný a moc ráda ho budu nosit 🙂. Ještě jednou moc děkuji!!!! Zdraví Hanka

  Odpovědět
 42. Lena
  Lena says:

  Pani Judit z AteLyer děkuji za luxusní vyrobení Japa mála na zakázku…dokonale odhadla a zladila všechny drahé kameny a barvy. Navíc překvapila krásným balením, poučením o výrobku, dárkem a hlavně velkou ochotou, vstřícností, precízností a rychlostí výroby a následného zaslání.Úpřimné a velké díky. Doporučuji všem, je jedna z mála, kdy můžete být na 110% spokojení s výsledkem! Klobouk dolů a přeji další spokojené zákazníky.

  Odpovědět
 43. Hanka
  Hanka says:

  Hezký den Judit,
  moc Vám děkuji za krásné náramky. Bylo velmi obtížné vybrat si z nepřeberného množství, kdy jeden je krásnější než druhý. Ve skutečnosti jsou ještě krásnější než na fotkách. Náramky přišly ve velmi krátké době po objednání, navíc s milými a krásnými dárky. Hanka

  Odpovědět
 44. Zuzana
  Zuzana says:

  Dobry den. Dekuji Vam za naprosto dokonale zpracovane lapace snu…. Uz maji sve misto a nemuzeme se na ne vynadivat. Jsou tak krasne, ze bych si je prala mit vsechny. Moc me potesil Vas zajem o doruceni-v teto dobe je to zazrak. Jeste jednou dekuji a preji hooooodne a jeste vic tak spokojenych zakazniku jako jsme my. Mejte se mnam💖

  Odpovědět
 45. Jana
  Jana says:

  Objednala jsem náramek mamině a moc se jí líbil. Já děkuji za příjemný kontakt skrze mail, bezproblémové předání a hezké zabalení. Jen tak dál. 🙂

  Odpovědět
 46. Věra
  Věra says:

  Krásný den paní Judito 😊 Chtěla bych moc poděkovat za neskutečně nádherný lapač snů a náramek který mi u Vás objednala moje sestra Eva🐞 Zbožňuju růžovou barvu a motýlky takže když jsem tu nádheru pod stromečkem rozbalila…došla mi slova.Jednim slovem nádhera 👌 děkuju a přeju mnoho úspěchů .Věra🌼

  Odpovědět
 47. Gabriela
  Gabriela says:

  Objednala jsem náramky pro mé kamarádky a samozřejmě jeden pro sebe. Z náramků jsem byla neskutečné nadšená a klepala se, jak na ně budou reagovat i osůbky které jsem chtěla obdarovat…a nemohla jsem vybrat lepší dárek 🙂 strašně mě zahřál jejich upřímný a spokojený dík…děkuji za Vaši práci a za to, že jsem s Vaši pomocí mohla udělat radost někomu dalšímu

  Odpovědět
 48. Robin
  Robin says:

  Vaše šperky jsou nádherné a dělají mojí lásce obrovskou radost. Mockrát děkuji za dárek v zásilce, ten prstýnek je nádherný, udělal opět velkou radost.

  Odpovědět
 49. Zlata Lepšová
  Zlata Lepšová says:

  V soutěži jsem vyhrála náramek Tajemství.Je nádherný,krásně zabalený a jako dárek k tomu pytlíček a jmenovky na dárky. Už teď mám vánoce!!!
  Komunikace s Vámi taky super!! Moc a moc děkuji.Dlouho jsem neměla takovou radost!!!!!!

  Odpovědět
 50. Jana
  Jana says:

  Dobrý den,

  již podruhé jsme u Vás objednávali náramky jako dárek. Jednou kolegovi a nyní jako vánoční dárky.
  Objednávka s platbou předem, rychlé zaslání a Váš osobní přístup opět nezklamal:-)
  V dnešní době miliony e-shopů je Váš přístup o to cennější.
  Náramky jsou nádherné, jedinečné a vždy potěší.
  Děkuji moc!

  Odpovědět
 51. Petr
  Petr says:

  Pánský náramek s přívěškem mi přišel minulý týden.
  Ve skutečnosti vypadá ještě lépe než na fotce. 🙂
  Moc krásné, dělané od srdce.
  Petr

  Odpovědět
 52. Renata
  Renata says:

  Tak jsem se dočkala, moc jsem se těšila co vymyslíte a musím říct, že jste mě mile překvapila :-). Moc Vám děkuji za originální náramek, moc se mi líbí. Na ruce vypadá zajímavě :-).Věřím, že se k Vám do obchůdku ještě vrátím.

  Odpovědět
 53. Eva
  Eva says:

  Milá paní Juditko. Nemůžu se vynadívat na Vaše krásné výrobky, které jsem dnes od Vás rozbalila. Lapač snů a náramek – úplná dokonalost, která pohladí oko i duši…Jste opravdu moc šikovná😊Vaše výrobky nemají chybičku!!!😊Sestra miluje lapače snů, růžovou barvu a motýlky…takže díky Vám mám vše na vánoce😉 JEDNÍM SLOVEM: NÁDHERA!!! Za vše mnohokrát děkuji i za milé dárečky..mějte se 🐞🌞🍀

  Odpovědět
 54. Andrea
  Andrea says:

  Milá Judito, děkuji za Vás a Vaši práci, kterou děláte s láskou a srdcem. Náramky jsou jedním slovem dokonalé. První jsem pořídila zhruba před rokem pro přítele, ten poslední teď zdobí zápěstí mé budoucí svědkyně, která ho nedá z ruky. 🙂 Přeji Vám, ať Vás práce dále plní radostí a máte stále více spokojených zákazníků. 😉 Brzy se zase vrátím.

  Odpovědět
 55. Dana Rýdlová
  Dana Rýdlová says:

  Potřebovala jsem na rychlo malou pozornost, ale takovou aby bylo vidět, že naslouchám. Obchody, které mám po ruce mi nepomohly, tak jsem zahledala na internetu a výhra v podobě tohoto obchůdku. Přívěšek na klíče udělal velký dojem jak na mě, tak na obdarovaného. Za sebe mohu říct, že byl hezčí, než na obrázku. Navíc, mi paní Judita vyšla vstříc a poslala mi objednávku velmi rychle. Takže za mě velká chvála a ještě větší spokojenost.

  Odpovědět
 56. Monika
  Monika says:

  Mila Judito, ty naramky jsou ve skutecnosti jeste krasnejsi, nez na fotkach! Je videt, ze jsou delane s laskou a maji dusi. A ten morsky, to je muj poklad ;). Moc ze ne dekuji, udelaly mi obrovskou radost! 🙂

  Odpovědět
 57. Karim
  Karim says:

  Dobry den,
  moc dekuji za naramek, prisel v cas, rychla obsluha pres E-Shop, spolehlivost a cit, krasne zabalene.
  Dekuji .

  Odpovědět
 58. Markéta
  Markéta says:

  Zdravím a chtěla bych touto cestou moc poděkovat za krásně zpracované zbožíčko s mými přáníčky a požadavky!Paní Judita je precizní a milý člověk!A vždy mi vyšla vstříc!Balíčky přišly vždy včas a v pořádku!A také jsem doporučila svým známým!Děkuji moc

  Odpovědět
 59. Sabina
  Sabina says:

  Nádherné precizně vyráběné šperky, z nichž je každý originál. Oceňuji především nesmírnou ochotu s úpravou, přizpůsobení, rychlostí a způsobem dodání a celkový skvělý přístup : -) Opakovaně a ráda se vracím!

  Odpovědět
 60. Eva
  Eva says:

  Dobrý den, tak jsem dnes předávala náramky kamarádce…byla nadšená, moc se jí to líbilo…i na slzy došlo…Moc Vám ještě jednou děkuji! Vše úžasné od začátku do konce!! Mějte se krásně a ať se Vám daří!

  Odpovědět
 61. Tereza
  Tereza says:

  Děkuji za dárek. Náramky jsou nádherné a udělaly mi moc velkou radost. Je to i krásný dárek do budoucna pro někoho dalšího třeba k narozeninám. Krásný a veselý den.

  Odpovědět
 62. Lada sadilova
  Lada sadilova says:

  Osobity, laskavý a profesionální přístup. Děkuji Judit, za náramky na míru, které mi denně delají velkou radost❤️

  Odpovědět
 63. Stanislav
  Stanislav says:

  Odebrali jsme tři náramky ve dvou nákupech. Zpracování a skladba korálků a doplňků k nim na náramku dokonce předčila naše očekávání. Zboží přišlo v uložené v hezkém plátěném obalu a opatřeno visačkou AteLyer – taková hezká upomínka na nákup. Vyřízení objednávky bylo rychlé a bezproblémové. Jeden z náramků potřeboval doplnění korálků z důvodu většího obvodu zápěstí. Korálky nám na naši žádost byly zaslány zdarma při dalším nákupu, kdy jsme o to požádali. Jsme velmi spokojeni.

  Odpovědět
 64. Jitka
  Jitka says:

  Vaše zásilka mi došla v pořádku a já mám proto moc krásný den! Vaše výrobky jsou plné lásky a já Vám za to moc děkuji. Určitě si ještě udělám objednávku. Ježíšek mi přinesl vaše náramky – hned dva a škoda, že jsem se o Vás nedověděla dříve. Mohla jsem mít vánoční dárky vyřešené. Ale není všem dnům konec…… Přeji Vám krásný a malebný den plný lásky a radosti.

  Odpovědět
 65. Alena
  Alena says:

  Děkuji za náramky, jsou moc hezké a díky Vaší ochotě k úpravám zcela odpovídají mým představám. Navíc krásně zabalené, opravdu pohlazení na duši. Rovněž děkuji za milý dáreček, velmi si cením tento profesionální, osobní a lidský přístup, obzvlášť v dnešní uspěchané době, kdy se někteří lidé zapomínají dívat kolem sebe, zastavit se, věnovat si čas a těšit se z maličkostí.
  Pokud se někomu v mém okolí budou náramky líbit, určitě mu doporučím Váš obchod.

  Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přihlaste se k odběru newsletteru a už vám nic neuteče.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.