Z celého srdce vám děkuji za každou vaši objednávku, milá slova a krásné řádky, které mi od vás chodí. Jste mojí inspirací a nekonečnou energií.

Napište mi, jak jste byli spokojeni s objednávkou. Těším se!
P.S. Nový komentář přidáte úúúplně dole.

105 replies
 1. Petra
  Petra says:

  Judito, vaše stránky i výrobky miluji. I když zrovna nenakupuji, chodím se sem kochat a sbírat inspiraci. Vše je tak harmonické, svíčky voňavé, no prostě radost pohledět :o). Přeji Vám, aby se dařilo v další etapě života, která Vás čeká :o).

  Odpovědět
 2. Lenka
  Lenka says:

  Milá Judito, moc děkuji za vaše náramky, které mi provázejjí životem denně už několik let. Beru je jako symboly štěstí a prostě ke mně patří. Dneska jsem se dívala na e shop,že si udělám radost a nic.😂Budu v pozoru 3.7 -to si nenechám ujít. Hezky a podle svého přání si užívejte život,buďte zdravá a spokojená🍀. Za mne- vaše náramky dělají svět hezčí.👍 Lenka

  Odpovědět
 3. Veronika P.
  Veronika P. says:

  Krásný den,

  milá Juditko, děkuji za krásnou svíčku, kterou jsem si u Vás dnes zakoupila na Mint marketu a jsem z ní opravdu nadšená. Všechny svíčky a další výrobky jsou nádherné a s láskou vyrobené. Určitě si u Vás něco fantastického znovu objednám!! 🙂
  JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI VAŠE VÝROBKY VŠEM!! A důvodem je to, že jsem měla možnost vidět Vás osobně a zároveň vnímám, že Vaše výrobky jsou energeticky nabité a opravdu pohladí po duši každého.
  Krásná a čistá energie z vás září a je to znát i na vašich výrobcích!! Úžasné!! 🙂

  Přeji Vám mnoho spokojených klientů!! 🙂

  Odpovědět
 4. Anonym
  Anonym says:

  Dnes ku mne docestovali 2 krásne kúsky- kľúčenky Nilsky kríž..sú velmi pôsobivé, s citom vytvorené plné pozitívnej energie. Veľmi pekne ďakujem jej tvorkyni. A tiež za ústretový prístup a príjemnú komunikáciu.
  Odporúčam a ešte raz pekne ďakujem
  Ina-:)

  Odpovědět
 5. Veronika
  Veronika says:

  Další bezchybná objednávka a luxusní dáreček! Svíčky voní a už se těším na večer, až si zapálím perníček. Vše ekologicky a bezvadně zabaleno, doručení rychlé a bez problémů. Náramek naprostá nádhera, to bude dáreček pod stromeček. Děkuji! Zase se vrátím!

  Odpovědět
 6. Žaneta
  Žaneta says:

  Objednala jsem si od vás dva krásné kameny a jsou stejně pěkné jako na fotografiích. Vše bylo doručeno rychle a nádherně zabalené, ještě s dárečky. Moc vám děkuji a budu se těšit zase někdy…:o)

  Odpovědět
 7. Míša
  Míša says:

  Milá Judit,

  dekuji za nádherné náramky z Tibetské kolekce.. Jsem z nich nadšená, jsou snad ještě lepší než na fotce.. A velikost jste upravila přesně dle mých představ.

  Ať se Vám daří!!

  Odpovědět
 8. Eduard
  Eduard says:

  …mit inspiraci, tvorivost, hezky koncept a rovnez rad to vse uchopit a pritom zustat cestym, je inspirujici pro ostatni. nejenom hezky produkt, ale neco vic, neco osobniho, neco co vklada vecem vyssi smysl. prekvapilo mne to vse v jednom, a zaroven potesilo, protoze Hamsa od vas byl darek pro mou pani ktera je obdobnou tvorivou a podpurnou inspiraci jak pro mne, tak pro sve okoli svym bytim a podnikanim (produkty) zaroven.
  Dekujeme – at se dari !

  Odpovědět
 9. Anonym
  Anonym says:

  Zdravím Judito?, chtěla bych Vám tímto poděkovat za krásnou práci a úchvatnost,jakou v sobě svíčky od Vás nesou.Moc se mi líbí vůně i zpracování,jsou tak krásné, že budu mít těžké dilema je vůbec pálit ??
  Přeji Vám úspěch ve Vaší krásné práci a jen tak dál!!
  Hezké dny přeji ?,s pozdravem Gabriela Kalčicová

  Odpovědět
 10. Martina Lištiaková
  Martina Lištiaková says:

  Chtěla jsem moc poděkovat za krásný balíček a věci v něm. Lapače snů už jsou na svém místě a svíčky nádherné. Moc se mi líbila ta s dřevěným knotem. Děkuji i za poselství, které jsem měla v balíčku a veškeré balení vašeho zboží je perfektní. S úctou Martina

  Odpovědět
 11. Diana
  Diana says:

  Děkuji za nádhernou japa malu. Je naprosto skvostná. Mám pocit jako by byla vyrobena přímo pro mě. Ani nedokážu popsat ten pocit. Když jsem ji viděla před třičtvrtě rokem, věděla jsem, že to je ONA a tento pocit mám stále, teď když jsem si ji konečně mohla koupit. Děkuji a přeji Vám mnoho štěstí a radosti, Diana

  Odpovědět
 12. Eva
  Eva says:

  Děkuji za celou zásilku a dáreček navíc. Svíčky jsou naprosto nádherné na pohled i vůni. Za náramek taktéž děkuji, symbolizuje ,,Naději“ a tu letos potřebuji, neboť se snažíme s manželem o miminko. Vaše stránky budu šířit dál, děkuji

  Odpovědět
 13. Katka
  Katka says:

  Děkuji za krásný balíček, příjemné jednání a dobrý pocit, který jsem z „obchodu“ s Vámi měla. Přeji vše dobré a ať se Vám daří!

  Odpovědět
 14. Eva
  Eva says:

  Milá Juditko???
  Vy nikdy nezklamete – Vy jste prostě úžasná!!!!!!!!!! Takových lidí více, tak je krásně na světe??? Skvělá komunikace, naprostá spokojenost …Vše je vyrobené s láskou a pečlivostí ♥️… Svíčky z čisté přírody nádherně voní a vykouzlí pravou atmosféru, ale musím říct, že ze všech Vašich výrobku i z Vás jde HLAVNĚ POZITIVNÍ ENERGIE?????
  Děkuji za vše Juditko, moc se těším, až si zase něco objednám, přeji Vám z celého srdce *HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA* a spokojené zákazníky jako jsem já…???

  Odpovědět
 15. Dana
  Dana says:

  Dneska mi dorazil balíček a malé překvapení k tomu :). Svíčky jsou nádherný, krásně nazdobený a ta kombinace vůní je skvělá.

  Odpovědět
 16. Adél
  Adél says:

  Milá Judit,

  dnes jsem si vyzvedla balíček se svíčkami a musím Vám hned napsat – protože to je taková krása, úplně mi to vyrazilo dech. Ony tedy svíčky vypadaly krásně i na fotkách, ale ve skutečnosti to je snad ještě větší nádhera. Ta vůně, zdobení, jak se třpytí. To jsou malá umělecká díla ♥️
  Zkrátka, byla jsem u vytržení já i dcerka (ta už mi mimochodem zabrala odznáček s lištičkou, děkujeme za něj). Svíčky jsem objednávala jako dárečky k Vánocům, ale už teď vím, že minimálně jedna zůstane u nás doma a bude nám zdobit stůl.

  Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků ♥️

  S pozdravem
  Adél

  Odpovědět
 17. Tomáš
  Tomáš says:

  Děkuji za krásné a voňavé svíčky, jsem rád že jsou vyráběny z láskou a úctou k přírodě u nás v Česku. Těším se až si je maminka zapálí, dostane je totiž k narozeninám. Doporučuji, jako dárek pro milovníky svíček.

  Odpovědět
 18. Ludmila
  Ludmila says:

  Velmi pěkně děkuji za šperky vyrobené s Láskou. Přeji vše dobré ??? – aby se Vám ve Vaší tvorbě dařilo. Děkuji

  Odpovědět
 19. Hanka
  Hanka says:

  Milá Judit,
  náramky jsou překrásné! Moc děkuji, že jste a děláte jiným radost!
  Je už na první pohled vidět, že to skutečně děláte s láskou! Takových je málo… Velmi si také cením jak emailu přímo pro mě, tak i ručně nadepsané kartičky a samozřejmě dárečku pro radost 🙂
  Určitě to není má poslední objednávka 🙂

  Odpovědět
 20. Diana
  Diana says:

  Zdravím Judit,

  dnes jsem si vyzvedla balíček a když jsem ho otevřela, nestačila jsem se divit. Nejen krásné výrobky ale úžasné balení, které mi udělalo neskutečnou radost. Byl to neuvěřitelně hřejivý pocit, za který Vám velmi děkuji. Jste mi velkou inspirací a určitě u Vás nenakupuji naposled. Přeji mnoho úspěchů a krásný den, Diana

  Odpovědět
 21. Kateřina
  Kateřina says:

  Dobrý den,
  chtěla jsem s Vámi jen sdílet svou radost a nadšenost z náhrdelníku od Vás, který jsem si minulý týden vyzvedla. Je opravdu krásný a cítím z něj velkou energii a sílu, ten popis k němu opravdu sedí. Když jsem ho zahlídla na Vašich stránkách mezi jinými produkty, měla jsem pocit, že ho potřebuji mít u sebe-na sobě a nosit ho:-) je to zvláštní.
  Moc Vám děkuji:-) jste moc šikovná! Také mi je velmi blízké to, že je jedinečný a že ho nikdo jiný stejný nemá 🙂

  Mějte se hezky a ať se daří!

  Srdečně

  Kateřina

  Odpovědět
 22. Jana Kratochvílová
  Jana Kratochvílová says:

  Milá Juditko, dnes mi přišel balíček, na který jsem se těšila jako vždy 🙂 Zbožňuju Tvoji tvorbu, protože je přímo od srce a z těch úžasných výrobků to úplně vyzařuje 🙂 Vždycky když balíček rozbaluju, rozechvějou se mi ruce a pak napětím ani nedýchám 😀 Už jen balení je úchvatné. Pokaždé od Tebe dostanu milý dáreček. To je tak milé pohlazení po duši 🙂 Moc děkuji 🙂 Jsi čistá duše a ta čistota a pokora jde ruku v ruce s Tvou nádhernou prací 🙂 Opravdu z celého srdce děkuji 🙂

  Odpovědět
 23. Iveta
  Iveta says:

  Moc děkuji za krásné svíčky! S maminkou se nám moc líbí nejen, že krásně voní, ale jak vypadají to je proste nádhera, hodí se jako dárek i jen tak pro radost. Musím taky podotknout zabalení. Balíček jsem si vyzvedla v zásilkovně a musím říct, že byl zabalený krásně! Ekologicky a bez plastů.
  Doporučuju a určitě to nebyl poslední nákup! ❤️?

  Odpovědět
 24. Silvie
  Silvie says:

  Dobrý den,

  chtěla jsem Vám poděkovat za krásné klíčenky, které jsem si u Vás objednala. Mám z nich velkou radost a doprovází mě celým dnem. Máte velmi krásný eshop i stránky. Září z nich hodně energie a lásky, která je cítit u každého produktu, který vyrobíte a nabízíte. Přeji Vám hodně štěstí a samé spokojené zákazníky 🙂

  Krásné jarní dny.

  Odpovědět
 25. Martina
  Martina says:

  Děkuji za překrásné lapače snů, jsou jedním slovem….dokonalé! Stále kolem nich chodíme a nevycházíme z úžasu, je to radost se na ně dívat a každý den je té radosti plný. Jsem přesvědčena, že kdyby měl každý člověk ten “Svůj” a věděl by proč ho má, svět by se změnil.

  Odpovědět
 26. Marta
  Marta says:

  Moc děkuji za nádherné svíčky, až je mi skoro líto je zapálit?.Je vidět, že slečna Judita dělá svoje výrobky s láskou, už jen maily od ní s potvrzením objednávky jsou milé, osobní. Je z nich cítit to, že si nás, zákazníků opravdu váží. Komunikace i dodání výborné, rychlé.Moc děkuji, budu Vás všude doporučovat.Ať se Vám daří.Marta Poláková

  Odpovědět
 27. Veru Ledvinová
  Veru Ledvinová says:

  Objednala jsem si náramek, měsíček na krk a záložku do knihy a jsem ze všeho nadšená. ? Obvykle moc nenosím žádné šperky a doplňky, ale věděla jsem, že tyhle jsou přesně pro mě a mou duši jako stvořené ❤️ Nosím je skoro nepřetržitě, moc děkuji a určitě brzy objednám něco dalšího. ❤️ Přeji krásný den!

  Odpovědět
 28. Táňa
  Táňa says:

  Ďakujem za skvelé náramky sú úžasné a perfektne sedia, a samozrejme aj za krásny darček:). Určite budem u vás objednávať i naďalej:).

  Odpovědět
 29. Míša
  Míša says:

  Objednávku mohu jen doporučit, jen co mi přišel první náramek, objednala jsem ještě tři další – jsou opravdu moc pěkné, snad ještě hezčí než na fotce. Jeden náramek jsem si pak ještě nechávala zkrátit na míru, vše bez problému, komunikace výborná!!

  Děkuji Judit a přeji ať se daří!

  Odpovědět
 30. Eva
  Eva says:

  Objednala jsem přívěsky na klíče jako dárky pro své kamarádky. Vybírala jsem intuitivně, na minerály nehleděla. Přívěsky přišly, jsou opravdu krásné. A teprve teď došlo i na minerály. A s trochou posvátné hrůzy jsem zjistila, že i účinky minerálů k jednotlivým osobám přesně sedí. Objednala jsem si také náramky z podzimní kolekce. Přesně odpovídají mé nátuře :-)))
  Děkuji za radost, kterou jste mi udělala. I za malé a milé dárky, které jste mi poslala. I samotná obálka působí dojmem dárku. Určitě ji ještě použiji.
  Přeji Vám hodně štěstí a nápadů. Je vidět, že pro tuto práci máte vlohy. A to nemyslím jen Vaši zručnost, máte i cit pro barvy a minerály. A pro lidi :-))

  Odpovědět
 31. Bea
  Bea says:

  Dobrý den,
  mockrát děkuji za milé zprávy i za objednávku. Svíčky ne jenom nádherně voní, ale i krásně vypadají. Je vidět kolik péče jste do nich vložila. Včera jsem tu heřmánkovou zapálila k józe, to byl hned jiný zážitek :). Velice oceňuji eco-friendly balení.
  Moc děkuji a určitě se Vám brzy ozvu s další objednávkou.

  Odpovědět
 32. Zuzka
  Zuzka says:

  Dobry vecer Judit,
  Povedala som si, ze Vam musim napisat dojmy. Ani neviem ci dokazem najst tie spravne slova. Dnes som si prevzala balicek a jednotlive kusky som objavovala s takym nadsenim…uff to sa mi uz davno nestalo 🙂 a tie Vase nadherne odkazy k tomu, zo vsetkeho ide taka laska, ze ma to az prevalcovalo :)) vyrobky su tisic razy krajsie, ako som si predstavovala z obrazkov ❤ . V dnesnom svete je vzacne najst svetielko. Tak volam ludi, ktori vnimaju svet a robia to, co robia s laskou a nadsenim 🙂 a vy ste jednym z nich. A ta uzasna sviecka…? Som velmi rada, ze som Vas a vasu tvorbu objavila…a urcite som neobjednavala posledny raz :))

  Majte sa pekne a drzim palce v tvorbe dalsich krasnyh kuskov.

  Odpovědět
 33. Soňa
  Soňa says:

  Milá Judito,

  dnes jsem si vyzvedla balíček, nedočkavě ho otevřela a objevila v něm opravdu nádherný náramek, který je snad ještě krásnější než na fotkách. Hned jak jsem ho uviděla na Vašich stránkách, byla to láska na první pohled a věděla jsem, že bude jedním z mých nejoblíbenějších. Máte na stránkách opravdu krásné věci. Minerální korálky a tvorba z nich jsou též jedním z mých koníčků a vím, že vytvořit něco krásného a objevit skvělou kombinaci není úplně tak snadné, jak se může zdát.

  Děkuji také za dáreček a přeji hodně úspěchů.

  Odpovědět
 34. Petra
  Petra says:

  Již dvakrát jsem objednávala a pokaždé se setkala s neuvěřitelnou ochotou, vlídným slovem a osobním přístupem. Žádná změna nebyla problém. Výrobky jsou opravdu nádherné, poctivě a s láskou dělané. Doporučuji všema deseti!

  Odpovědět
 35. Martina T.
  Martina T. says:

  Děkuji Judit za překrásný náhrdelník s achátovým měsícem, musím říct, že je ještě krásnější než na fotkách. Pořídila jsem si ho jako dárek pro sebe, přestože jsem na počátku váhala, protože teď na mateřské moc často šperky nenosím. Pořád mi to ale nedalo a musela jsem si ho každý den prohlížet, až nešlo odolat, prostě na mě čekal:-)
  Přeji spoustu inspirace a spokojených zákazníků, ja sem brzo zavítám znova!

  Odpovědět
 36. Zuzka
  Zuzka says:

  Protože na náhody nevěřím, vím, že mě na Juditiny stránky navedla nějaká vyšší moc. Při výběru náramků jsem se nechala vést intuicí…měla jsem vybráno více kousků a Judita mi ochotně nabídla pomoc, pokud bych se nemohla rozhodnout. Nakonec vše krásně vyplynulo a i přes komplikace s lock-downem Judita okamžitě zajistila dopravu způsobem, který původně v nabídce na webu nebyl.
  Moc ráda jsem zde nakoupila, věřím, že ne naposledy. Na reakce obdarovaných si budu muset počkat sice do konce listopadu a do Vánoc, ale věřím, že budou minimálně stejně nadšení, jako já, když jsem náramky vybalila.
  Jsou jedinečné a tvořené srdcem.
  Moc děkuji i za dodatečné zaslání povídání k náramkům, které přibalim k náramkům.
  S láskou Zuzka

  Odpovědět
 37. Luci
  Luci says:

  Dobrý večer Judi, balíček vyzvednut, ? náramky jsou úžasné mám z nich obrovskou radost !!!!!!!! Jsou pro syna a ten je má pro partnerku do tanečních. Moc a moc děkuji a přeji Vám jen samé spokojené zákazníky, jako jsem já. Krásný večer Ledvinová Lucie
  p.s. Pokud někdo svou prací dělá radost druhým,tak taková práce má smysl??

  Odpovědět
 38. Martina
  Martina says:

  Měla jsem to štěstí, že si náhrdelník vybral mě a nemusela jsem vybírat já, protože je jeden hezčí než druhý ?
  Opravdu originální a krásná práce, milá a ochotná paní, radost na tomhle eshopu nakupovat. Určitě to nebyl můj poslední nákup.
  Přeji krásný sluneční den ?

  Odpovědět
 39. Lucia
  Lucia says:

  Od Juditky som si vyhliadla náhrdelník, nielen pri jeho rozbalovaní ale aj nosení sa cítim skvele, jedinečne.
  Vďaka autorkynmu osobnému prístupu a originálnej tvorbe tomu ani nemohlo byť inak.
  Chcela som si tento pocit dopriať znova a vďaka zľavovému kódu, ktorý Juditka pribalila ako pozornosť som neváhala a objednala lapač snov. V skutočnosti je ešte omnoho krajší ako na fotkách.
  Teším sa z produktov o to viac že sú jedinečné a nik nemá ani len podobný tomu môjmu 🙂 prajem veľa spokojných zákazníkov!ĎAKUJEM

  Odpovědět
 40. Miluju Vaše výrobky ?
  Miluju Vaše výrobky ? says:

  Už 2krat jsem objednala náhrdelníky a oba jsou úžasné,mají kouzlo a úžasnou energii???Paní Judita je moc milá,okamžitě reaguje a ve všem vyhoví. Je to anděl co má dar tvořit a předávat své kouzlo v podobě šperků dál??

  Odpovědět
 41. Naďa
  Naďa says:

  Dobrý den Judit,
  minulý týden jsem si vyzvedla balíček, na který jsem se moc těšila.
  Vše co jsem si objednala je moc hezké, ve skutečnosti ještě hezčí, než na obrázcích.
  Moc děkuji za radost, kterou jste mi svými výrobky přinesla

  Naďa

  Odpovědět
 42. Karolína Langšádlová
  Karolína Langšádlová says:

  Milá Judit,
  děkuji Vám za překrásnou málu, kterou jste mi vyrobila na zakázku (opravdu rychle). Ačkoliv je návrh vlastní, je v něm Vaše velká invence, která „mou“ málu úchvatně zdokonalila :-). Mála je mou denní součástí, dodává mi energii a naprosto ji zbožňuji! I náramek a náušničky jsou vesmírně energetické!
  Moc děkuji za rady a doporučení, jak se o šperky starat! Jste báječná :-).
  Těším se na další sdílení a nakupování!
  Karolína.

  Odpovědět
 43. Kateřina
  Kateřina says:

  Dnes mi balíček přišel a musím říct – je to nádhera!!! Neskutecna nádhera. Jsem nadšená?, stejně jako všichni co lapače viděli. Už se těším až si u vás opět něco objednam.
  Děkuji Vám ?

  Odpovědět
 44. Lenka
  Lenka says:

  Dnes mi objednávka přišla a udělala mi velkou radost, moc děkuji za milý dáreček.:) Jsem moc ráda, že jsem objevila Váš obchůdek, vážím si Vašeho přístupu k zákazníkovi.:) Brzy si zas něco objednám.:)
  Přeji Vám zdraví a mnoho dalších spokojených zákazníků.

  Odpovědět
 45. Tereza
  Tereza says:

  Dobrý den, paní Judito,

  ještě jednou bych Vám moc chtěl poděkovat za krásný náhrdelník. Je úžasné, že je originál a navíc z něj vyzařuje neskutečná čistá energie. Člověk si musí čas od času udělat jen tak pro sebe radost a myslím, že zrovna na Vašem eshopu je těžké se udržet a nekoupit si takových věcí pro radost rovnou deset. 🙂

  Děkuji, Tereza

  Odpovědět
 46. Marketa
  Marketa says:

  Objednala jsem si náramky a jsou ještě krásnější než na fotce, neustale si je prohlizim. Oceňuji na nich, ze každý kus je jedinečný a paní je tvoří s láskou. Určitě si brzy objednám další kousek. Markéta

  Odpovědět
 47. Jitka
  Jitka says:

  Dobrý den,
  náramky a náušnice jsem si vyzvedla. Jsou perfektní. Ten svůj náramek mám teď na ruce a kochám se :- )
  Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků :- )

  Odpovědět
 48. Dárek pod Stromeček
  Dárek pod Stromeček says:

  Dobrý den,

  chtěli bychom vám moc poděkovat za krásné provedení originálních náušnic, přesně takto jsme si to představovali, precizní práce, skvělá domluva a ještě lepší dodání/předání, absolutně s ničím žádný problém.
  Děkujeme.

  Odpovědět
 49. Irena
  Irena says:

  Paní Judito,
  děkuji za Váši vstřícnost, ochotu, preciznost a rychlost při návrhu a zhotovení náramků a klíčenek.
  Všechny věcičky jsou úúúúžasné!!!!Krásně zabalené a jako bonus dárek jmenovky. Už se nemůžu dočkat až je předám Ježíškovi.
  Rychlost dodání expresní. Komunikace na 200 procent!
  Děkuji za zaslání velkych popisek k jednotlivým výrobkům
  Tento obchod doporučuji všem, kteří v dnešní době hledají individuální lidský přístup, profesionální a precizní zhotovení výrobků.
  Určitě se k Vám budu opakovaně vracet.

  Odpovědět
 50. Dokonalost
  Dokonalost says:

  Tento andělský obchůdek doporučuji všema dvaceti???. Dokonalé a nádherné, precizně vyladěné věcičky do posledního detailu.??a vy paní Judito? Jste neskutečně, milá, vstřícná a kouzelná osoba ?určitě jsem nenakupovala naposledy!?

  Odpovědět
 51. Páv
  Páv says:

  Moc děkuji za krásného páva. Zatím ještě není u své konečné majitelky, protože bude teprve dárkem pro mou kamarádku k narozeninám. Ale věřím, že bude nadšena.
  Děkuji moc, předem i za ni. 🙂

  Odpovědět
 52. Libuše
  Libuše says:

  Dobrý den Judito,
  budu se asi opakovat, ale opět vám z celého srdce děkuji za ochotu a vstřícnost :-). Obrátila jsem se na vás s prosbou o zhotovení (lépe řečeno namalování) vaku na záda pro svou vnučku s motivem hadem. Byť tento motiv ve své nabídce nemáte,
  okamžitě jste reagovala a zaslala mně několik variant na výběr. Všechny byly pěkné – musela jsem se rozhodnout pro jednu a bylo to těžké :-). Během pár dnů jste mně zaslala opět k odsouhlasení již namalovaný vak s tím, že chybí jen detaily :-).
  Vypadal skvěle :-). A když jsem ve čtvrtek rozbalila zásilku od vás, nemohla jsem se vynadívat, úžasné precizní provedení, had je jak živý :-). Jsem moc zvědavá na reakci vnučky.
  Děkuji, velmi děkuji, máte obrovský talent, šikovné ruce, cit pro detail.
  Přeji vám, ať se vám stále daří a děláte lidem radost. Děkuji Líba 🙂

  Odpovědět
 53. Petra
  Petra says:

  Dobrý den Judit,
  chtěli by jsme Vám s manželem moc poděkovat za náramek ,který předčil naše očekávání. Manžel je nadšený a náramek si přesně takhle představoval.
  Už se těším na svůj náramek,který jsem si vzápětí objednala. Krásné balení a dáreček moc potěšil. Super komunikace .Je vidět ,že to děláte s láskou.
  Přejeme spousta spokojených a věrných zákazníků jako jsme my :-). Děkujeme Petra a Pavel.

  Odpovědět
 54. Alice
  Alice says:

  Přidávám další pochvalná slova, jak k výrobkům samotným, tak přístupu Judit. Naprosto jedinečné, oduševnělé a pozitivní energií stršící. Promyšlené, vysvětlené, krásně zabalené. Zkrátka jedna radost.

  Odpovědět
 55. Karolína
  Karolína says:

  Krásné ráno, Judit,
  i já musím poděkovat za nádherné náramky. Věci od Vás jsou malý zázrak, který pohladí duši i oči. Svůj náramek jsem nesundala od doby, co jsem ho obdržela. A včera jsem obdarovala náramkem od tebe i svou drahou polovičku a i on je moc spokojený! Dokonce mu náramek chválili i v práci:-). Taktéž děkuji za milý přístup a dárečky v podobě nápaditých záložek na čtení. Už teď se těším na další nákup ve tvém obchodě! Děkuji Karolína

  Odpovědět
 56. Libuše
  Libuše says:

  Dobrý den Judito,
  z celého srdce vám děkuji za vaši ochotu a vstřícnost. Přívěsek na klíče ve tvaru hada přišel včas a tak jsem ho mohla v pondělí ráno, ještě před odjezdem do školy předat vnučce. Byla hodně nervózní – šla do první třídy a nevěděla, co ji tam čeká.
  Když koukla na hada, rozzářily se jí oči, pevně ho sevřela do dlaně a bylo vidět, jak je šťastná. I nervozita z ní spadla. Stal se z něj talisman a bude s ní chodit do školy. Má místo v aktovce, na karabince a má ho tak prý pořád po ruce, kdyby potřebovala pomoc.
  Dlouho jsem hledala vhodný dárek pro tak důležitý krok a povedlo se mi to až ve vašem obchůdku. Bylo to na poslední chvíli, ale díky vaši vstřícnosti, dárek doputoval do dvou dnů.
  Přeji vám, ať se vám ve všem stále daří 🙂 děkuji 🙂

  Odpovědět
 57. Odeta
  Odeta says:

  Dobrý den.
  Objednala jsem pro sebe a manžela k výročí párove náramky. Jsme nadšení a máme obrovskou radost. Dareček k nákupu taky mile potěšil. Už se nemužu dočkat až zase něco pěkného nakupim.

  Odpovědět
 58. Martina
  Martina says:

  Objednala jsem si již několik náramků, protože jsou nádherné ,originální a osobité. Paní Judit je úžasná, ještě jsem nezažila takovou spolupráci jako s ní 🙂 .Radost u ní nakupovat. :-).

  Odpovědět
 59. Pavlína
  Pavlína says:

  Dobrý den.
  Objednala jsem pro sebe a maminku náramky s minerálu a můžu říct, jsem byla velice mile překvapena. Náramky byly ještě krásnější než na obrázku a udělaly nesmírnou radost. Vše krásně zabaleno do pytlíčku a s popisem kamenů a minerálu. Náramky předčily mé očekávání. Paní Judit, takových lidí jako vy je málo, kteří umí dělat radost a potěšení druhým. Je to dar a toho si velice vážím. Je vidět, že tvoříte láskou a dáváte do toho vše. Pokračujte dál a vše se Vám vrátí 2x tolik v radosti a uspokojení. Jste skvělá.
  Ještě jednou moc děkuji
  Pavlína

  Odpovědět
 60. Petra
  Petra says:

  Obrátila jsem se na Judit s prosbou o výrobu originálních náramků pro moji nejlepší kamarádku a její dcerku. Tvorbě předcházela dlouhá a pečlivá komunikace, během které jsme se domluvily na konečném zpracování. Výsledek předčil má očekávání. Náramky jsou překrásné, navíc jsem k nim dostala i krásné záložky jako dáreček. Veliká spokojenost od A do Z. Určitě to nebyl poslední nákup 🙂 Judit přeji ať se daří a moc děkuji za péči věnovanou mé objednávce.

  Odpovědět
 61. Lucie
  Lucie says:

  V dnešní uspěchaně a trochu chladné době bylo pro mě oázou jednat s paní Judit, která svým vstřícným jednáním připomněla, že na světě je ještě spousta dobrých lidí s otevřeným srdcem, o čemž mě přesvědčily i její výrobky, které jsou tak krásné a opravdu s láskou tvořené. Moc děkuji 🙂

  Odpovědět
 62. Michaela
  Michaela says:

  Objednala jsem si lapač snů a přírodní svíčku. Lapač je nádherný, v krásných barvách a velmi pečlivě a kvalitně zpracovaný. Svíčka je ručně malovaná s květy a kamínky uprostřed. Obojí mi dělá velkou radost a ráda si nějaký produkt z e-shopu zakoupím i v budoucnu. Oceňuji také osobní a moc milý přístup. Ať se Vám daří ve všem, co děláte!

  Odpovědět
 63. Kristýna
  Kristýna says:

  Dobrý den,
  moc děkuji za rychlé vyřízení. Potěšila mě kvalita a pečlivost Vaší práce. Věřím, že tato krásná prácička, která nás může opět přivést k síle přírody, má ohromný smysl. Děkuji, že se tím tak dokonale zabýváte.
  Také děkuji za krásnou záložku. Přeji Vám velké úspěchy v prodeji.

  Přeji Vám krásné dny

  Odpovědět
 64. Katka
  Katka says:

  Stejně jako většina ostatních bych ráda vyzdvihla váš osobní přístup. Je krásné vědět, že jsou kolem nás stále lidé jako vy. Dělat svou práci celou svou duší je nádherné a z výrobků ta energie prostě jde. Nejde jen o věc, jde o myšlenku. Děkuji

  Odpovědět
 65. Romana
  Romana says:

  Mála je úžasná a krásná. Máte šikovné ručičky. Doufám, že se obdarované bude líbit stejně tak jako mě. Děkuji za rychlost, vstřícnost a ochotu. Přeji ať obchůdek šlape a lidé stále dokáží ocenit českou a ruční výrobu, zvlášť tu od vás. Jde vidět, že to děláte s „láskou“ a chutí.

  Odpovědět
 66. Květa
  Květa says:

  Děkuji za krásné a s láskou dělané náramky. Náramky jsou nádherné. Určitě to nebyl můj poslední nákup, ráda se budu vracet.

  Odpovědět
 67. Darina Teuchmanova
  Darina Teuchmanova says:

  Lapac snu delany na miru predcil me ocekavani. Je opravdu krasny, s peclivosti a laskou delany. Navic komunikace byla naprosto uzasna, mila a profesionalni. Muzu doporucit vsema deseti!

  Odpovědět
 68. Kristýna
  Kristýna says:

  Děkuji moc za balíček plný nádhery,kouzel a pozitivní energie.Ať už to jsou náramky,obraz na dřevě nebo plakát s lištičkama,vše je krásné a s láskou dělané.Judit je vstřícná a milá tvořící bytost a toho si cením,takže doporučuji a ráda se do Atelyeru budu vracet:)

  Odpovědět
 69. gabba99
  gabba99 says:

  Už jsem zkoušela nakupovat u různých výrobců na IG ale tento obchůdek je „top“!! Originální náhrdelník s naušnicemi na přání, nádherný lapač a roztomilý plakát s lištičkami!! A navrch k tomu úžasné srdce Judith, skvělá komunikace… Skvělé a doporučuji!! Judith moc děkuji!!

  Odpovědět
 70. Nikol
  Nikol says:

  Náramek jsem od zásilky nesundala, je tak krásný. ? A ostatní věcičky jsou kouzelné. ? Moc děkuji, určitě doporučím dál. ? Tak krásný balíček, to byla radost. Je vidět, že do toho dáváte kus sebe, své duše a je to dělané s láskou. ? Mám doma už pár náramků s kamínky, ale žádný není takový. Nevím, jako kdyby v tomhle bylo něco mnohem víc. ?

  Odpovědět
 71. kkkp
  kkkp says:

  Dobrý den, jsem moc spokojená náramky jsou překrásné. Také děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky .Všem doporučuji Vaš obchod.hlavně velkou ochotou, vstřícností, a rychlost vyřízení objednávek. Přeji Vám další spokojené zákazníky. Určitě si u Vás příště objednám zase něco pěkného. .Hlavně zůstaňte stále stejná. Držím palce.

  Odpovědět
 72. Martina
  Martina says:

  Moc děkuji za krásný přívěsek na klíče. Byla jsem z něj tak nadšená, že jsem si hned musela objednat další.

  Odpovědět
 73. Iveta
  Iveta says:

  Jsem velmi spokojená, náramky jsou krásné, upravené na míru, krásně zabalené, rychle odeslané. Určitě to není poslední nákup.

  Odpovědět
 74. Světlana
  Světlana says:

  Dekuju moc za neskutečny nádherný náramek a náhrdelník. Navíc jsem dostala moc krásný dárek, děkuju moc. Určitě to není můj poslední nákup, jste skvělá.

  Odpovědět
 75. Ivana
  Ivana says:

  Děkuji za krásný náramek s rukou Fátimy,která přináší štěstí,nosím denně a z náramku je skutečně cítit láska,navíc jsem obdržela záložku do knihy jako dárek,cením si tvořivého přístupu a pěkného vztahu k nám,co jsme výrobky slečny Judithy objevily na internetu,ještě jednou děkuji a když budu uvažovat,čím podarovat své blízké,určitě si na slečnu Judithu vzpomenu mezi prvními.

  Odpovědět
 76. Andrea
  Andrea says:

  Krásný hrníček s mým nejoblíbenějším zvířátkem – činčilou mi slečna Judith vyrobila. Moc děkuji za ochotu a navíc za dáreček – záložku do knížky, kterou jistě využiji tak často jako hrníček.
  Moc děkuji a určitě zase někdy nakoupím 🙂

  Odpovědět
 77. Eva
  Eva says:

  Z nabídky krásných autorských výrobků jsem vybrala přesně to, co jsem dlouho sháněla.
  Protože šlo o dárek, potřebovala jsem jej mít u sebe včas, ale tyto stránky jsem našla, jak to tak bývá, na poslední chvíli…
  Když jsem k objednávce napsala poznámku, kterou si přečetla Judit, vše se stihlo k mé nejvyšší spokojenosti 🙂
  Mohu jen doporučit, a to jak pro kvalitu a originalitu výrobků, tak pro úžasný proklientský přístup.

  Odpovědět
 78. Hanka
  Hanka says:

  Dobrý den, dnes jsem si vyzvedla náramek, který jsem si u Vás objednala (fialkový s vážkou) a prostě nemám slov!!! Samozřejmě mám už více náramků od různých prodejců, ale tento je nejkrásnější!!! Opravdu je dokonalý, jsem naprosto nadšená ?. A moc děkuji za nádhernou záložku, moc potěšila. Určitě můžu dnes říct, že tento od Vás můj první náramek nebyl určiě poslední!! Je úžasný a moc ráda ho budu nosit ?. Ještě jednou moc děkuji!!!! Zdraví Hanka

  Odpovědět
 79. Lena
  Lena says:

  Pani Judit z AteLyer děkuji za luxusní vyrobení Japa mála na zakázku…dokonale odhadla a zladila všechny drahé kameny a barvy. Navíc překvapila krásným balením, poučením o výrobku, dárkem a hlavně velkou ochotou, vstřícností, precízností a rychlostí výroby a následného zaslání.Úpřimné a velké díky. Doporučuji všem, je jedna z mála, kdy můžete být na 110% spokojení s výsledkem! Klobouk dolů a přeji další spokojené zákazníky.

  Odpovědět
 80. Hanka
  Hanka says:

  Hezký den Judit,
  moc Vám děkuji za krásné náramky. Bylo velmi obtížné vybrat si z nepřeberného množství, kdy jeden je krásnější než druhý. Ve skutečnosti jsou ještě krásnější než na fotkách. Náramky přišly ve velmi krátké době po objednání, navíc s milými a krásnými dárky. Hanka

  Odpovědět
 81. Zuzana
  Zuzana says:

  Dobry den. Dekuji Vam za naprosto dokonale zpracovane lapace snu…. Uz maji sve misto a nemuzeme se na ne vynadivat. Jsou tak krasne, ze bych si je prala mit vsechny. Moc me potesil Vas zajem o doruceni-v teto dobe je to zazrak. Jeste jednou dekuji a preji hooooodne a jeste vic tak spokojenych zakazniku jako jsme my. Mejte se mnam?

  Odpovědět
 82. Jana
  Jana says:

  Objednala jsem náramek mamině a moc se jí líbil. Já děkuji za příjemný kontakt skrze mail, bezproblémové předání a hezké zabalení. Jen tak dál. 🙂

  Odpovědět
 83. Věra
  Věra says:

  Krásný den paní Judito ? Chtěla bych moc poděkovat za neskutečně nádherný lapač snů a náramek který mi u Vás objednala moje sestra Eva? Zbožňuju růžovou barvu a motýlky takže když jsem tu nádheru pod stromečkem rozbalila…došla mi slova.Jednim slovem nádhera ? děkuju a přeju mnoho úspěchů .Věra?

  Odpovědět
 84. Gabriela
  Gabriela says:

  Objednala jsem náramky pro mé kamarádky a samozřejmě jeden pro sebe. Z náramků jsem byla neskutečné nadšená a klepala se, jak na ně budou reagovat i osůbky které jsem chtěla obdarovat…a nemohla jsem vybrat lepší dárek 🙂 strašně mě zahřál jejich upřímný a spokojený dík…děkuji za Vaši práci a za to, že jsem s Vaši pomocí mohla udělat radost někomu dalšímu

  Odpovědět
 85. Robin
  Robin says:

  Vaše šperky jsou nádherné a dělají mojí lásce obrovskou radost. Mockrát děkuji za dárek v zásilce, ten prstýnek je nádherný, udělal opět velkou radost.

  Odpovědět
 86. Zlata Lepšová
  Zlata Lepšová says:

  V soutěži jsem vyhrála náramek Tajemství.Je nádherný,krásně zabalený a jako dárek k tomu pytlíček a jmenovky na dárky. Už teď mám vánoce!!!
  Komunikace s Vámi taky super!! Moc a moc děkuji.Dlouho jsem neměla takovou radost!!!!!!

  Odpovědět
 87. Jana
  Jana says:

  Dobrý den,

  již podruhé jsme u Vás objednávali náramky jako dárek. Jednou kolegovi a nyní jako vánoční dárky.
  Objednávka s platbou předem, rychlé zaslání a Váš osobní přístup opět nezklamal:-)
  V dnešní době miliony e-shopů je Váš přístup o to cennější.
  Náramky jsou nádherné, jedinečné a vždy potěší.
  Děkuji moc!

  Odpovědět
 88. Petr
  Petr says:

  Pánský náramek s přívěškem mi přišel minulý týden.
  Ve skutečnosti vypadá ještě lépe než na fotce. 🙂
  Moc krásné, dělané od srdce.
  Petr

  Odpovědět
 89. Renata
  Renata says:

  Tak jsem se dočkala, moc jsem se těšila co vymyslíte a musím říct, že jste mě mile překvapila :-). Moc Vám děkuji za originální náramek, moc se mi líbí. Na ruce vypadá zajímavě :-).Věřím, že se k Vám do obchůdku ještě vrátím.

  Odpovědět
 90. Eva
  Eva says:

  Milá paní Juditko. Nemůžu se vynadívat na Vaše krásné výrobky, které jsem dnes od Vás rozbalila. Lapač snů a náramek – úplná dokonalost, která pohladí oko i duši…Jste opravdu moc šikovná?Vaše výrobky nemají chybičku!!!?Sestra miluje lapače snů, růžovou barvu a motýlky…takže díky Vám mám vše na vánoce? JEDNÍM SLOVEM: NÁDHERA!!! Za vše mnohokrát děkuji i za milé dárečky..mějte se ???

  Odpovědět
 91. Andrea
  Andrea says:

  Milá Judito, děkuji za Vás a Vaši práci, kterou děláte s láskou a srdcem. Náramky jsou jedním slovem dokonalé. První jsem pořídila zhruba před rokem pro přítele, ten poslední teď zdobí zápěstí mé budoucí svědkyně, která ho nedá z ruky. 🙂 Přeji Vám, ať Vás práce dále plní radostí a máte stále více spokojených zákazníků. 😉 Brzy se zase vrátím.

  Odpovědět
 92. Dana Rýdlová
  Dana Rýdlová says:

  Potřebovala jsem na rychlo malou pozornost, ale takovou aby bylo vidět, že naslouchám. Obchody, které mám po ruce mi nepomohly, tak jsem zahledala na internetu a výhra v podobě tohoto obchůdku. Přívěšek na klíče udělal velký dojem jak na mě, tak na obdarovaného. Za sebe mohu říct, že byl hezčí, než na obrázku. Navíc, mi paní Judita vyšla vstříc a poslala mi objednávku velmi rychle. Takže za mě velká chvála a ještě větší spokojenost.

  Odpovědět
 93. Monika
  Monika says:

  Mila Judito, ty naramky jsou ve skutecnosti jeste krasnejsi, nez na fotkach! Je videt, ze jsou delane s laskou a maji dusi. A ten morsky, to je muj poklad ;). Moc ze ne dekuji, udelaly mi obrovskou radost! 🙂

  Odpovědět
 94. Karim
  Karim says:

  Dobry den,
  moc dekuji za naramek, prisel v cas, rychla obsluha pres E-Shop, spolehlivost a cit, krasne zabalene.
  Dekuji .

  Odpovědět
 95. Markéta
  Markéta says:

  Zdravím a chtěla bych touto cestou moc poděkovat za krásně zpracované zbožíčko s mými přáníčky a požadavky!Paní Judita je precizní a milý člověk!A vždy mi vyšla vstříc!Balíčky přišly vždy včas a v pořádku!A také jsem doporučila svým známým!Děkuji moc

  Odpovědět
 96. Sabina
  Sabina says:

  Nádherné precizně vyráběné šperky, z nichž je každý originál. Oceňuji především nesmírnou ochotu s úpravou, přizpůsobení, rychlostí a způsobem dodání a celkový skvělý přístup : -) Opakovaně a ráda se vracím!

  Odpovědět
 97. Eva
  Eva says:

  Dobrý den, tak jsem dnes předávala náramky kamarádce…byla nadšená, moc se jí to líbilo…i na slzy došlo…Moc Vám ještě jednou děkuji! Vše úžasné od začátku do konce!! Mějte se krásně a ať se Vám daří!

  Odpovědět
 98. Tereza
  Tereza says:

  Děkuji za dárek. Náramky jsou nádherné a udělaly mi moc velkou radost. Je to i krásný dárek do budoucna pro někoho dalšího třeba k narozeninám. Krásný a veselý den.

  Odpovědět
 99. Lada sadilova
  Lada sadilova says:

  Osobity, laskavý a profesionální přístup. Děkuji Judit, za náramky na míru, které mi denně delají velkou radost❤️

  Odpovědět
 100. Stanislav
  Stanislav says:

  Odebrali jsme tři náramky ve dvou nákupech. Zpracování a skladba korálků a doplňků k nim na náramku dokonce předčila naše očekávání. Zboží přišlo v uložené v hezkém plátěném obalu a opatřeno visačkou AteLyer – taková hezká upomínka na nákup. Vyřízení objednávky bylo rychlé a bezproblémové. Jeden z náramků potřeboval doplnění korálků z důvodu většího obvodu zápěstí. Korálky nám na naši žádost byly zaslány zdarma při dalším nákupu, kdy jsme o to požádali. Jsme velmi spokojeni.

  Odpovědět
 101. Jitka
  Jitka says:

  Vaše zásilka mi došla v pořádku a já mám proto moc krásný den! Vaše výrobky jsou plné lásky a já Vám za to moc děkuji. Určitě si ještě udělám objednávku. Ježíšek mi přinesl vaše náramky – hned dva a škoda, že jsem se o Vás nedověděla dříve. Mohla jsem mít vánoční dárky vyřešené. Ale není všem dnům konec…… Přeji Vám krásný a malebný den plný lásky a radosti.

  Odpovědět
 102. Alena
  Alena says:

  Děkuji za náramky, jsou moc hezké a díky Vaší ochotě k úpravám zcela odpovídají mým představám. Navíc krásně zabalené, opravdu pohlazení na duši. Rovněž děkuji za milý dáreček, velmi si cením tento profesionální, osobní a lidský přístup, obzvlášť v dnešní uspěchané době, kdy se někteří lidé zapomínají dívat kolem sebe, zastavit se, věnovat si čas a těšit se z maličkostí.
  Pokud se někomu v mém okolí budou náramky líbit, určitě mu doporučím Váš obchod.

  Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.