Jak to všechno začalo aneb moje cesta životem

Jmenuji se Judit a mám povahu upřímného dobrodruha, který miluje přírodu a harmonii, která se v ní ukrývá. Jsem věčný snílek a upovídaná knihomolka žijící tam, kde lišky dávaj dobrou noc. Milovnice dlouhých letních večerů, moře a vína. Nadšený otužilec a (samo)studentka přírodních technik léčení. Sběratelka minerálních kamenů a všech tajemných pokladů. Taky psí máma, celoživotní dlouhovláska, svobodná duše a šťastná manželka. Inspirují mě ti, kteří se nebojí Žít a od dětství mám tak trochu “jiný” pohled na svět. Věřím. V moudrost našeho těla i duše, v energie a intuici, v očím neviditelný svět a ve svobodnou mysl.

A tak se z věčně uspěchané grafičky, fotografky a malířky, která vystudovala módní návrhářství stala žena, která se vrátila zpět k přírodě, a především k sobě samé. Žena, která se snaží být, cítit a nechává se vést životem… A jak nás život vedl, zavedl nás až do Indonésie, kde jsme během měsíců a tisíců kilometrů našli cestu života a domov. Domov tam i Domov tady. Po návratu jsme se vrátili do míst, kde jsem vyrostla a já k mému zamilovanému tvoření. Za peníze z prodaného skútru jsem nakoupila první korálky a začala konečně TVOŘIT. Tak jako když jsem byla malá. Skutečně a opravdově.

Ani na chvíli jsem nepřemýšlela, co budu tvořit a jak. Ani na chvíli jsem nepochybovala, že je to správná cesta. Zahodila jsem zábrany a tvoření tak přestalo být prací. Mysl nevěděla, ale intuice ano. Nechala jsem se vést srdcem a pod rukama mi začaly vznikat první šperky inspirované čistou přírodou a mou uměleckou duší, která se ráda nechává unést krásou detailu a okamžiku. Tvoření je pro mě energií, terapií i meditací a nekonečnou krajinou mého srdce, ve které nejsou žádné hranice. Inspiraci nacházím v přírodě i v myšlenkách, při sbírání borůvek i brouzdání v potoce, při koukání do ohně i do koutků své duše. Tvořím všude kde je místo a i tam, kde místo není. A především tvořím v srdci.

Každý šperk tak nese své jméno a příběh, každý je naprosto jedinečný. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. Snažím se mu vdechnout Život.

A tak, z hříčky mého jména i života, vznikl vysněný AteLyer. Místo, kde právě stojíte. Místo, které je tvořeno sny i skutečností a také příběhem, který začíná u mě a pokračuje u vás. Každý den děkuji, že můžu TVOŘIT a posílat tak radost přímo do vašeho srdce.

Celý příběh mé cesty si můžete přečíst v tomto článku.

AteLyer, malá lesní dílnička z podhůří Brd

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Z přírodních minerálních kamenů i lávy, vzácných dřevin i pravých perel, posvátných semínek rudraksha a dalších pokladů z říše přírody, které vybírám od ověřených českých dodavatelů v té nejvyšší kvalitě. Minerální kameny energeticky očišťuji v přírodě.

Šperky vyrábím v malých limitovaných kolekcích inspirovaných přírodou, vesmírem i pohádkovou říší fantazie. Při tvoření si dávám si záležet na každém detailu a každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak, jako my všichni.

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš.

Moje tvorba je autorská a nese se v duchu jedinečnosti a neopakovatelnosti. Vše vzniká v mé malé lesní dílničce, i když celý náš dům je vlastně jedna velká dílnička plná minerálních kamenů, svíček, pírek, barev, pláten, větví, zápisníků, knih a všelijakých podivuhodných předmětů ze všech koutů světa.

Nejraději tvořím u velkého stolu v kuchyni a nebo v přímo v dílničce, kde na mě čeká ten nejkrásnější “obraz” na světě. Příroda. To ona je mou největší inspirací a místem, kam chodím načerpat sílu. A tak si tu klidně tvořím a snažím se, aby se moje radost a energie přenesla přímo do vašeho srdce. Skrze jedinečný minerální šperk, voňavou sójovou svíčku, kouzelný lapač snů nebo třeba pohádkovou ilustraci. Zkrátka přes každý srdcem vyrobený originál, který si u mě vyberete.

A vy jste tak součástí. Jste mojí cestou a nekonečnou energií. Děkuji.

AteLyer, malá lesní dílnička z podhůří Brd

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Tvoření je pro mě energií, terapií i meditací a nekonečnou krajinou mého srdce, ve které nejsou žádné hranice. Celý příběh najdete tady.

Každý kus je jedinečný originál vyrobený jen jednou

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. Snažím se mu vdechnout Život.

Pečlivý výběr materiálů a nevšední kombinace

Tvořím z přírodních minerálních kamenů i lávy, vzácných dřevin i pravých perel, posvátných semínek rudraksha a dalších pokladů z říše přírody, které vybírám od ověřených českých dodavatelů v té nejvyšší kvalitě. Minerální kameny energeticky očišťuji v přírodě.

Umělecké kolekce s duší a příběhem

Šperky vyrábím v malých limitovaných kolekcích inspirovaných přírodou, vesmírem i pohádkovou říší fantazie. Při tvoření si dávám si záležet na každém detailu a každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak, jako my všichni.

Dárkové balení s úctou k přírodě

Šperky zasílám v krásném dárkovém balení, součástí je přírodní pytlíček s logem a povídání o mé tvorbě. Každý výrobek je opatřen autorskou visačkou s popisem a významem minerálů. Uvnitř každé objednávky najdete malý dáreček z mé dílny. Vše balím ekologicky s úctou k přírodě.

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.