Tvorba s duší a příběhem, který začíná u mě a pokračuje u vás

Jmenuji se Judit a mám povahu upřímného dobrodruha, který miluje přírodu a harmonii, která se v ní ukrývá. Inspirují mě ti, kteří se nebojí Žít a od dětství mám tak trochu “jiný” pohled na svět. Věřím. V sílu těla i mysli. V moudrost naší duše. V energie a intuici, která nás vždy vede správným směrem. (Ne)Skutečně mě baví tvořit a předávat tak radost dál a dál. Věřím, že tvoření nás učí naslouchat své duši, kterou často nechceme slyšet…

A tak se z věčně uspěchané grafičky, fotografky (co se nerada fotí) a kreslířky, která vystudovala módní návrhářství stala žena, která se vrátila zpět k přírodě, a především k sobě samé. Žena, která se snaží Žít, Slyšet a plnit si svá přání… Už to jsou tři roky, co jsme s přítelem opustili byt v Praze i práci, zapakovali batoh a vyrazili na půl roku do Indonésie. S jedním jediným plánem. Koupit v Jakartě skútr a jet za nosem. A právě tam někde v dálce během tisíců kilometrů jsme našli cestu. Cestu života a Domov. Domov tam i Domov tady. Po návratu jsme se vrátili do míst, kde jsem vyrostla a já k mému zamilovanému tvoření. A tak, z hříčky mého jména i života, vznikl ten můj vysněný AteLyer. Místo, kde právě stojíte. Místo, které je tvořeno sny i skutečností a také příběhem, který začíná u mě a pokračuje u vás…

To jen díky vám vznikají v mé malé přírodní dílničce originály, kterým se snažím vdechnout Život. Tvoření je součástí mě a já jsem součástí tvoření. Inspiraci nacházím v přírodě i v myšlenkách, při sbírání borůvek a chození v trávě, při koukání do ohně i do své duše. Tvořím všude kde je místo a i tam, kde místo není. A především tvořím srdci. ♥

Vyrobeno s láskou. Dvěma pečlivýma rukama

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama… pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Z přírodních minerálních kamenů, dřeva, lávových kamenů, pravých perel, rudrakshi a dalších přírodních materiálů.

Moje tvorba je 100% autorská a každý výrobek vzniká v mé malé domácí dílničce. Celý náš domov je jedna velká “dílna” plná krabiček s korálky, peří, kamínků, barev, pláten a větví z lesa. Tvořím u krbu, na zahradě i na cestách. Každý šperk, svíčka i ilustrace začíná promyšleným nápadem (který většinou uzraje v noci) a pokračuje výrobou (která se děje ve dne v noci). To je taková moje specialita, že nevím kdy přestat. Dokud není oko i srdce klidné a spokojené. A to od samotného výrobku až po poslední řádky na visačce, které přenesou příběh přímo do vašich rukou. ♥

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš.

Minerální kameny jsou pro mě od dětství nositelem síly a krásy. Tak jako příroda samotná. To ona je mou největší inspirací.

Při tvoření si dávám záležet na každém detailu a každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Tak jako my všichni. Snažím se, aby moje radost a energie z tvoření putovala přímo k vám. Skrze minerální šperk, voňavou svíčku, lapač snů, dřevěnou dekoraci nebo ručně malovaný hrneček či autorský plakát. Zkrátka přes každý srdcem vyrobený originál, který si u mě vyberete.

A vy jste tak součástí. Jste mojí cestou a nekonečnou energií. ♥ 

Děkuji Vám. Vaše Judit (Ate)Lyerová

AteLyer, malá dílnička s velkým srdcem

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Inspiraci nacházím v paprscích Slunce i ve svitu Měsíce, v harmonizujícím světě meditace a především v Přírodě, která je tím nejkrásnějším a nejcennějším, co máme. Celý příběh mé cesty si můžete přečíst tady.

Každý kus je originál vyrobený jen jednou

Autorské originální produkty vyrábím v mé malé lesní dílničce v podhůří Brd. Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš.

Pečlivý výběr materiálů a nevšední kombinace

Tvořím z pravých minerálních kamenů a perel, rudrakshi i lávového kamene. Kombinuji přírodní semínka a dřeviny, třpytivé drúzy, broušené i vzácné minerály a další poklady z čisté přírody. Každý komponent pro vás vybírám osobně a jen od ověřených dodavatelů.

Jedinečné kolekce s vlastním příběhem

Při tvoření si dávám záležet na každém detailu a každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Tak jako my všichni. A právě proto se snažím, aby moje radost a energie z tvoření putovala přímo k vám. A vy jste tak součástí. Jste mojí cestou a nekonečnou energií. Děkuji vám.

Dárkové balení plné lásky

Každý šperk zasílám v krásném dárkovém balení. Součástí je přírodní lněný pytlíček s logem, který jste si doslova zamilovali a autorská visačka s popisem vašeho šperku. Uvnitř každé objednávky najdete také malý dáreček z mé dílny a povídání o tvorbě. Celý balíček vám tak vykouzlí úsměv nejen na tváři, ale i na duši.

Přihlaste se k odběru newsletteru a už vám nic neuteče.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Přihlaste se k odběru newsletteru a už vám nic neuteče.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.