Jak to všechno začalo aneb moje cesta životem

Jmenuji se Judit a mám povahu upřímného dobrodruha, který miluje přírodu a harmonii, která se v ní ukrývá. Jsem věčný snílek a upovídaná knihomolka žijící tam, kde lišky dávaj dobrou noc. Milovnice dlouhých letních večerů, moře a vína. Nadšený otužilec a (samo)studentka přírodních technik léčení. Sběratelka minerálních kamenů a všech tajemných pokladů. Taky psí máma, celoživotní dlouhovláska, svobodná duše a šťastná manželka. Inspirují mě ti, kteří se nebojí Žít a od dětství mám tak trochu “jiný” pohled na svět. Věřím. V moudrost našeho těla i duše, v energie a intuici, v očím neviditelný svět a ve svobodnou mysl.

A tak se z věčně uspěchané grafičky, fotografky a malířky, která vystudovala módní návrhářství stala žena, která se vrátila zpět k přírodě, a především k sobě samé. Žena, která se snaží být, cítit a nechává se vést životem… A jak nás život vedl, zavedl nás až do Indonésie, kde jsme během měsíců a tisíců kilometrů našli cestu života a domov. Domov tam i Domov tady. Po návratu jsme se vrátili do míst, kde jsem vyrostla a já k mému zamilovanému tvoření. Za peníze z prodaného skútru jsem nakoupila první korálky a začala konečně TVOŘIT. Tak jako když jsem byla malá. Skutečně a opravdově.

Ani na chvíli jsem nepřemýšlela, co budu tvořit a jak. Ani na chvíli jsem nepochybovala, že je to správná cesta. Zahodila jsem zábrany a tvoření tak přestalo být prací. Mysl nevěděla, ale intuice ano. Nechala jsem se vést srdcem a pod rukama mi začaly vznikat první šperky inspirované čistou přírodou a mou uměleckou duší, která se ráda nechává unést krásou detailu a okamžiku. Tvoření je pro mě energií, terapií i meditací a nekonečnou krajinou mého srdce, ve které nejsou žádné hranice. Inspiraci nacházím v přírodě i v myšlenkách, při sbírání borůvek i brouzdání v potoce, při koukání do ohně i do koutků své duše. Tvořím všude kde je místo a i tam, kde místo není. A především tvořím v srdci.

Každý šperk tak nese své jméno a příběh, každý je naprosto jedinečný. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. Snažím se mu vdechnout Život.

A tak, z hříčky mého jména i života, vznikl vysněný AteLyer. Místo, kde právě stojíte. Místo, které je tvořeno sny i skutečností a také příběhem, který začíná u mě a pokračuje u vás. Každý den děkuji, že můžu TVOŘIT a posílat tak radost přímo do vašeho srdce.

Celý příběh mé cesty si můžete přečíst v tomto článku.

AteLyer, malá lesní dílnička z podhůří Brd

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Z přírodních minerálních kamenů i lávy, vzácných dřevin i pravých perel, posvátných semínek rudraksha a dalších pokladů z říše přírody, které vybírám od ověřených českých dodavatelů v té nejvyšší kvalitě. Minerální kameny energeticky očišťuji v přírodě.

Šperky vyrábím v malých limitovaných kolekcích inspirovaných přírodou, vesmírem i pohádkovou říší fantazie. Při tvoření si dávám si záležet na každém detailu a každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak, jako my všichni.

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš.

Moje tvorba je autorská a nese se v duchu jedinečnosti a neopakovatelnosti. Vše vzniká v mé malé lesní dílničce, i když celý náš dům je vlastně jedna velká dílnička plná minerálních kamenů, svíček, pírek, barev, pláten, větví, zápisníků, knih a všelijakých podivuhodných předmětů ze všech koutů světa.

Nejraději tvořím u velkého stolu v kuchyni a nebo v přímo v dílničce, kde na mě čeká ten nejkrásnější “obraz” na světě. Příroda. To ona je mou největší inspirací a místem, kam chodím načerpat sílu. A tak si tu klidně tvořím a snažím se, aby se moje radost a energie přenesla přímo do vašeho srdce. Skrze jedinečný minerální šperk, voňavou sójovou svíčku, kouzelný lapač snů nebo třeba pohádkovou ilustraci. Zkrátka přes každý srdcem vyrobený originál, který si u mě vyberete.

A vy jste tak součástí. Jste mojí cestou a nekonečnou energií. Děkuji.

AteLyer, malá lesní dílnička z podhůří Brd

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Tvoření je pro mě energií, terapií i meditací a nekonečnou krajinou mého srdce, ve které nejsou žádné hranice. Celý příběh najdete tady.

Autorské originální šperky a tvorba inspirovaná přírodou

Vstupte do říše fantazie, kde na vás čekají autorské originální šperky z minerálů, kouzelné lapače snů, přírodní sójové svíčky zdobené květy a bylinkami, ilustrovaná kolekce plakátů, překrásné minerální kameny a mnoho dalších radostí, které vám i vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři i na duši.

Každý kus je jedinečný originál vyrobený jen jednou

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. Snažím se mu vdechnout Život.

Pečlivý výběr materiálů a nevšední kombinace

Tvořím z přírodních minerálních kamenů i lávy, vzácných dřevin i pravých perel, posvátných semínek rudraksha a dalších pokladů z říše přírody, které vybírám od ověřených českých dodavatelů v té nejvyšší kvalitě. Minerální kameny energeticky očišťuji v přírodě.

Umělecké kolekce s duší a příběhem

Šperky vyrábím v malých limitovaných kolekcích inspirovaných přírodou, vesmírem i pohádkovou říší fantazie. Při tvoření si dávám si záležet na každém detailu a každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak, jako my všichni.

Dárkové balení s úctou k přírodě

Šperky zasílám v krásném dárkovém balení, součástí je přírodní pytlíček s logem a povídání o mé tvorbě. Každý výrobek je opatřen autorskou visačkou s popisem a významem minerálů. Uvnitř každé objednávky najdete malý dáreček z mé dílny. Vše balím ekologicky s úctou k přírodě.

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.