Jak to všechno začalo aneb moje cesta životem

Jmenuji se Judit a mám povahu upřímného dobrodruha, který miluje Život a chová hlubokou úctu k přírodě a její dokonalé moudrosti. Jsem tvořivá spontánní bytost žijící s mým mužem a psem tam, kde lišky dávaj dobrou noc… anebo tam, kam nás srdce táhne. Dlouhé letní večery, Slunce a moře, písek mezi prsty a nekonečné hory, lesy i louky. Toulání. Rozjímání. Objevování. To je naše.

Od dětství Věřím, Cítím, Naslouchám. Miluju hru na handpan a hudbu, která rozmlouvá se srdcem i s duší. Promlouvají ke mně tradiční techniky léčení, naturopatie, bylinkářství i jóga a ráda se procházím (nejen) po krajině mysli. Jsem celoživotní dlouhovláska. Jsem knihomolka. Jsem sběratelka přírodních darů a pokladů. Jsem objevitelka. Jsem svobodná duše. Jsem umělkyně.

Jsem… Jsem tvůrcem svého Života. My všichni jsme. ♥

A tak se z věčně uspěchané grafičky, fotografky a malířky, vystudované módní návrhářky, stala žena, která se všeho vzdala a vrátila se zpět k přírodě, a především k sobě samé. Žena, která se nechává vést Životem a učí se otevřeně vnímat a přijímat. A jak mě život vedl, zavedl nás až do Indonésie, kde jsme našli naši cestu i domov. Domov tam i tady. Domov všude na světe. Po návratu jsme se vrátili do míst, kde jsem vyrostla a já k mému zamilovanému tvoření. Za peníze z prodaného skútru jsem nakoupila první korálky a začala konečně znovu TVOŘIT. Tak jako když jsem byla malá. Bez pravidel, bez zadání. Skutečně a opravdově. V dětské radosti a plné upřímnosti.

Ani na chvíli jsem nepřemýšlela, co budu tvořit a jak. Ani na chvíli jsem nepochybovala, že je to tady a teď ta správná cesta. Postupně jsem zahodila všechny naučené vzorce a tvoření tak přestalo být prací. Nechala jsem se vést srdcem a pod rukama mi začaly vznikat první šperky. Tvoření se pro mě stalo energií, terapií i meditací a nekonečnou krajinou mého srdce, ve které nejsou žádné hranice.

Inspiraci nacházím v přírodě, na cestách i v myšlenkách. Při sbírání borůvek, procházkách lesem i brouzdání v potoce. Při koukání do ohně, mořských vln i koutků své nespoutané duše. Tvořím všude kde je místo a i tam, kde místo není. Na klíně, na trávě i na papíře. Především ale tvořím v srdci.

Každý šperk tak nese své jméno a příběh, každý je naprosto jedinečný. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. Snažím se mu vdechnout Život.

A tak, z hříčky mého jména i života, vznikl AteLyer. Místo, kde právě jste. Místo, které je tvořeno sny a především příběhem, který začíná u mě a pokračuje u vás. ♥

Celý příběh mé cesty si můžete přečíst v tomto článku. Klik.

AteLyer, malá lesní dílnička z podhůří Brd

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Z přírodních minerálních kamenů i lávy, vzácných dřevin i pravých perel, posvátných semínek rudraksha a dalších pokladů z říše přírody. Vše vybírám od ověřených českých dodavatelů v té nejvyšší kvalitě a minerální kameny energeticky očišťuji.

Tvořím v malých limitovaných kolekcích inspirovaných přírodou, vesmírem i pohádkovou říší fantazie a dávám si záležet na každém detailu. Každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak, jako my všichni.

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš.

Moje tvorba je autorská a nese se v duchu jedinečnosti a neopakovatelnosti. Vše vzniká v mé malé lesní dílničce a nejraději tvořím u velkého stolu v kuchyni, kde na mě čeká ten nejkrásnější obraz na světě. Příroda. To ona je mou největší inspirací a místem, kam chodím načerpat novou energii pro Život i tvoření.

Mým posláním je přenést radost přímo do vašeho srdce. Skrze jedinečný šperk, sójovou svíčku, kouzelný lapač snů anebo třeba pohádkovou ilustraci. Zkrátka přes každý srdcem vyrobený originál, který si u mě vyberete.

A vy jste tak součástí. Jste mojí cestou i nekonečnou energií. Děkuji vám.

AteLyer, malá lesní dílnička z podhůří Brd

Vše začíná v srdci a pokračuje pod mýma rukama. Pod rukama, které věří intuici a tvoří s tou největší pečlivostí a láskou. Tvoření je pro mě energií, terapií i meditací a nekonečnou krajinou mého srdce, ve které nejsou žádné hranice. Celý příběh najdete tady.

Autorské originální šperky a tvorba inspirovaná přírodou

Vstupte do říše fantazie, kde na vás čekají autorské originální šperky z minerálů, kouzelné lapače snů, přírodní sójové svíčky zdobené květy a bylinkami, ilustrovaná kolekce plakátů, překrásné minerální kameny a mnoho dalších radostí, které vám i vašim blízkým vykouzlí úsměv na tváři i na duši.

Každý kus je jedinečný originál vyrobený jen jednou

Každý šperk tvořím podle vlastního návrhu, a to pouze jednou jedinkrát. Vybíráte tak jedinečný originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš. Protože každý z nás je jedinečný. A právě to se snažím vdechnout do každého srdcem vyrobeného originálu. Snažím se mu vdechnout Život.

Pečlivý výběr materiálů a nevšední kombinace

Tvořím z přírodních minerálních kamenů i lávy, vzácných dřevin i pravých perel, posvátných semínek rudraksha a dalších pokladů z říše přírody. Vše vybírám od ověřených českých dodavatelů v té nejvyšší kvalitě a minerální kameny energeticky očišťuji.

Umělecké kolekce s duší a příběhem

Vše vyrábím ručně v malých limitovaných kolekcích inspirovaných přírodou, vesmírem i pohádkovou říší fantazie a dávám si záležet na každém detailu. Každá kolekce je pro mě malým uměleckým dílem, které má vlastní příběh a duši. Přesně tak, jako my všichni.

Dárkové balení s úctou k přírodě

Šperky zasílám v krásném dárkovém balení, součástí je přírodní pytlíček s logem a povídání o mé tvorbě. Každý výrobek je opatřen autorskou visačkou s popisem a významem minerálů. Uvnitř každé objednávky najdete malý dáreček z mé dílny. Vše balím ekologicky s úctou k přírodě.

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.

Přihlaste se k odběru novinek ať už vám nic neuteče.