Vy máte tolik náramků! Který si mám vybrat? Jak se rozhodnout?

Vždy, když se potkáme na trzích slyším ze všech stran samé krásné věty. Jedna kombinace hezčí než druhá. Líbí se mi jich tolik. Chtěla bych všechny. Který si mám vybrat? Já mám ale ve znamení růženín, nevadí, když ho nebudu na náramku mít? Já si snad nedokážu vybrat! Poradíte mi?

Poradím. Sepsala jsem pro vás malý “návod”, který vám zodpoví spoustu otázek. A pokud byste si přeci jen nevěděli, rady, ozvěte se mi a já vám se vším poradím osobně.

Jdeme na to!

(Ne)vybírejte podle znamení zvěrokruhu

Líbí se vám ametyst, ale kamenem vašeho znamení je granát? Věřte svojí intuici a vyberte si náramek, který vás k sobě volá. Nebojte se “obejít” svoje znamení.

Na trzích za mnou často přicházíte s jasným záměrem. Jsem Býk, tak něco pro Býky. Pokaždé vám radím, že to možná není ta jediná správná cesta. Důvěřujte kamenům a jejich síle jako takové, zapojte do vybírání své vědomosti, které jsou nejcennější a k tomu můžete připojit i znamení zvěrokruhu. Každý jsme jedinečný a není Rak jako Rak. Někdo je citlivý, někdo odvážný, jiný by zase potřeboval dodat sebedůvěru. Někteří z nás hledají štěstí, jiní lásku a jiní zase důvěru. Někdo je duše kreativní, někdo sportovec, někdo snílek. A přesně to jsou ty vlastnosti, podle kterých je nejlepší vybírat protože nás charakterizují. U každého šperku najdete podrobný popis síly jednotlivých minerálních kamenů. Věřte, že růženín nepřestane mít svoje účinky na ruce někoho, komu je “připsán” křišťál. Vybírejte podle intuice a buďte si jisti, že ten náramek, který vás volá je ten pravý. Stejně tak dobře dokážete vybrat i pro své blízké. Stačí se na ně napojit a cítit, co by se ke komu hodilo.

Síla kamenů, symboliky a barev

Každý minerál, semínko, přívěsek či barva vyzařují určitou energii a sílu. Díky tomu, že vás zaujme na první pohled, víte, že jdete správnou cestou. Pak už jen vnímejte, který vám sedí nejlépe, nebo který by se nejvíce hodil obdarovanému. 

Růženín je známý jako kámen lásky a tyrkys jako kámen štěstí. Hamsa jako symbol ochrany a lotos jako symbol znovuzrození. Každý minerální kámen a přívěsek mají svou energii, sílu a význam. Vnímejte svou intuici a záměr, se kterým náramek vybíráte. Prociťte, zda se s náramkem a jeho symbolikou ztotožňujete vy anebo blízký, pro kterého šperk vybíráte. Pokud vás zaujme více druhů, nechte rozhodnout podvědomí a zvolte ten náramek, který vás nejvíce přitahuje. Mě například každý rok přitahuje jiná kolekce. To duše volá po změně a vyvíjí se.

Síla (pod)vědomí

Líbí se vám růžová kombinace i když to není vaše nejoblíbenější barva? Máte obavy, že se vám nebude hodit? Nebojte se. Pokud vás k sobě neobvyklá barevná kombinace přitahuje, je to volání po změně.

Já jsem nikdy nebyla velký nadšenec do béžové a hnědé, ale přesto je jednou z mých nejoblíbenějších kolekcí Meditace. A ta je složená výhradně z hnědých a béžových tónů s bílými perlami. Nikdy jsem nenosila fialovou a zelenou, ale kolekci Tajemství zbožňuji. Nechte za sebe rozhodnout oko, je to cesta do duše.

Osobité kolekce a originalita

Šperky, které tvořím jsou rozděleny do osobitých kolekcí, které mají svůj vlastní název a význam. Příběhy kolekcí vycházejí z pocitů, které ve mě kombinace vyvolávají. Často tvořím kolekce inspirované přírodou nebo krásou jednotlivých minerálů. Příběhy jednotlivých kolekcí najdete u každého kusu a třeba to budou právě ty řádky, které vám pomohou s výběrem. Vše tvořím zcela intuitivně a každý kus je jedinečný originál vyrobený jen jednou jedinkrát. Součástí každého šperku je ekologické dárkové balení a ozdobná visačka s popisem a významem jednotlivých minerálů a komponentů.

Věřte intuici

Nejdůležitější rada na závěr. Intuice to ví nejlépe. Nalaďte se a prociťte sebe, nebo obdarovaného, pro kterého šperk vybíráte.

Doufám, že vám mé řádky pomohly a teď už utíkejte vybírat. ?

S úctou a ♥ na dlani

vaše Judit (Ate)Lyerová

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *